Türkiye'nin en iyi haber sitesi

12'yi bir türlü tutturamadı

Giriş Tarihi: 3.5.2015
12'yi bir türlü tutturamadı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kepez Turgut Özal Spor Salonu önünde gerçekleşen mitingde Antalyalılara seslendi. Seçim bildirgelerinin hükümet programı gibi olduğunu ifade eden Kılıçdaroğlu, bildirgenin Türkiye'nin bütün sorunlarını çözen bir bildirge olduğunu, yoksul, emekli, taşeron işçi tüm kesimlerin sorunlarını kapsadığını savundu.

HATALAR DİZİSİ

Turizmin başkenti Antalya'da turizme yönelik vaatlerde bulunan Kılıçdaroğlu, hatalara imza attı. Kılıçdaroğlu, turizmi tüm yıla yayma vaadini önce 12 saat olarak söyledi, ardından 12 gün olarak düzeltti. Son olarak 12 ayda karar kıldı.

12 GÜNLÜK TURİZM

Antalya'nın Türkiye'nin en güzel kentlerinden birisi olduğunu ifade eden Kılıçdaroğlu, "Oteller sadece yaz aylarında doluyor. Kışın işsizlik var. Çok sayıda otelde çalışan genç arkadaşımız kışın köyüne, kentine gidiyor. Bizim yeni bir turizm politikası belirlememiz gerekiyor. Yani oteller yılın 12 ayında da çalışabilmeli. Bunun için özel olarak söylüyorum. Özel bir çaba göstereceğiz. 12 saat, 12 gün, 12 ay oteller çalışacak. Huzur içinde üretecekler. Ekonomiye katkıda bulunacaklar" diye konuştu.

ECRİMİSİL KİRASI

Kılıçdaroğlu otellerin sahillerde hazine arazilerini işgalin bedeli olarak ödedikleri ecrimisil cezalarını ise ecrimisil kirası olarak nitelendirdi. Konuşmasının ardından Kılıçdaroğlu Antalya milletvekili adaylarıyla halkı selamladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
12'yi bir türlü tutturamadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN