Heybesi projelerle dolu

AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Elvan, Antalya Hali'ni ziyaret ederek tarıma verilen desteğin 12 yılda 7 kat arttığını belirtti ve yeni projelerin müjdesini verdi

Giriş Tarihi: 5.5.2015
Heybesi projelerle dolu
AK Parti Milletvekili ve Milletvekili Adayı Hüseyin Samani, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer ile birlikte sabah erken saatlerde Antalya Toptancı Hal'i ziyaret eden Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, hal esnafıyla bir araya geldi. 12 yılık AK Parti iktidarı döneminde çiftçiye verilen desteğin tam 7 kat arttığına dikkat çeken Elvan, bir yanda çiftçinin her sorunuyla birebir ilgilendiklerini, diğer yanda ise tarımsal üretimde verimliliği artırmak amacıyla sulama yatırımlarına büyük önem verdiklerini söyledi.

TÜRKİYE'NİN HUZURU İÇİN

Tarımsal üretim değerinin 20 milyar dolardan 60 milyar doların üzerine çıktığını ifade eden Elvan, "Hal Kanunu ile özellikle hal esnafımızın daha rahat çalışabilmesine imkan sağladık" diye konuştu. Antalya ile ilgili yapılan anketlerde ulaşımın hep en önemli sorun olarak çıktığına dikkat çeken Lütfi Elvan, 'Hal böyle olunca biz de heybemize ulaşımla ilgili projelerimizi doldurup geldik" dedi. 7 Haziran seçimlerinin Türkiye'nin karanlık günlere dönmemesi açısından son derece önemli olduğunu söyleyen Elvan, "Türkiye'nin huzuru için, ekonomik kalkınmasına devam etmesi için AK Parti'ye destek vermemiz gerek" dedi.

TÜNELLER, YOLLAR

Antalya'daki ulaşım alt yapısıyla ilgili çalışmalara da değinen Elvan, "Kuzey çevreyolunun yapımına hemen başlıyoruz. Bu ayın 11'inde ihalesini yapacağız. Antalya- Mersin arasındaki yolda 24 farklı lokasyonda tünel çalışması yapıyoruz. Batı Antalya Havaalanı için, 7 Mayıs'ta Bakanlıktan gelecek bir heyet yer tespiti ile ilgili çalışmalar yapacak. Antalya'yı Burdur'a bağlayan yoldaki Çubukbeli ve Çeltikçi beline iki farklı tünel yapacağız. Alanya Mahmutlar'dan Karaman- Konya'ya giden yoldaki 5 tünelin açılışını Haziran'da yapacağız" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Heybesi projelerle dolu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN