G-20'nin provası

Giriş Tarihi: 9.5.2015
G-20'nin provası

NATO Dışişleri Bakanları Toplantısı 13-15 Mayıs tarihinde Belek'te yapılacak. G-20'nin provası olacak toplantıya Davutoğlu'nun da katılması bekleniyor

Antalya'nın ev sahipliğinde yapılacak olan NATO Dışişleri Bakanları Konsey Toplantısı 13-15 Mayıs tarihleri arasında Belek'te gerçekleşecek. NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg başkanlığında gerçekleşecek toplantılara Dışişleri Bakanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu evsahipliği yapacak.

BAŞBAKAN GELİYOR

Dışişleri bakanları, toplantı süresince Antalya'da ikili görüşmeler yapacak. Bir kısmı basına açık olacak toplantıyı, yerli ve yabancı yüzlerce basın mensubu takip edecek. 12 Mayıs'ta Burdur ve Isparta'da peşpeşe mitingler yapacak olan Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun da 13 Mayıs'ta Antalya gelerek toplantıya katılması bekleniyor. Bu toplantı, 15-16 Kasım 2015 tarihlerinde yine Belek'te düzenlenmesi planlanan G-20 Liderler Zirvesi için de iyi bir hazırlık olacak. Barack Obama'dan Angela Merkel ve Vladimir Putin'e dünyanın en önemli liderlerinin de katılacağı G-20 zirvesine iş adamları, gazeteciler, uzmanlar ve delegasyonlarla yaklaşık 13 bin kişinin gelmesini bekleniyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
G-20'nin provası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN