Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Parola: İstİkrar, huzur ve barış

Giriş Tarihi: 11.5.2015
Parola: İstİkrar, huzur ve barış

Antalya Milletvekili Adayı Elvan, Antalya'daki Doğu ve Güneydoğulu işadamlarıyla bir araya gelerek barış, huzur ve istikrar vurgusu yaptı

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı, AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, Doğu ve Güneydoğulu işadamlarıyla bir araya geldi. AK Parti iktidarının ülkede hem istikrarı sağladığını, hem de huzur, barış ve kardeşlik ortamını getirdiğini söyleyen Elvan, "Bu dönemler çok iyi hatırlanmalı. Temel hak ve hürriyetler alanında demokratikleşme alanında çok önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Şu anda Güneydoğu'da yaylalarda meralarda şenlikler yapılıyor" diye konuştu.

HDP'YE YÜKLENDİ

HDP'nin vesayet anlayışıyla hareket ettiğini söyleyen Elvan, "HDP'nin üst yönetimi Diyarbakır'da ayrı, İstanbul'da ayrı konuşuyor. AK Parti ise Türkiye'nin her yerinde aynı söylem içinde. Selahattin Demirtaş Diyanet İşlerini kapatacağını söylüyor. 'Kudüs Yahudilerin kutsal yeri' diyor. Kudüs Müslümanların Kutsal Yeri değil mi? 'Mekke Müslümanların kutsal yeri ise Taksim bizim kutsalımızdır' diyor. Taksim Meydanı ile Mekke'yi bir tutuyor. Bilemiyorum hangi ibadeti yapacak Taksim Meydanı'nda?" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Parola: İstİkrar, huzur ve barış
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN