Seçmene 40 milyon çiçek

Giriş Tarihi: 18.5.2015
Seçmene 40 milyon çiçek

Siyasilerin kesme çiçeklere olan ilgisi arttı. Bu seçim sürecinde siyasilerin seçmenlerine yaklaşık olarak 40 milyon dal çiçek dağıtacağı tahmin ediliyor

Orta Anadolu Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Osman Bağdatlıoğlu, seçimlerde siyasilerin yaklaşık 40 milyon dal çiçek dağıtacağını tahmin ettiklerini bildirdi. Bağdatlıoğlu, çiçeğin sevgi, dürüstlük ve barışın simgesi olduğunu söyledi. Politikacıların bu amaçla çiçeğe ilgi gösterdiğini ifade eden Bağdatlıoğlu, siyasilerden kesme çiçeklere çok talep geldiğini belirtti.

BARIŞ VE SEVGİ DEMEK
Çiçeğin siyasette 5-6 yıldır kullanılmaya başlandığına değinen Bağdatlıoğlu, "Son yıllarda siyasilerin kesme çiçeklere olan ilgisi arttı. Bu durum çiçekçilik sektörüne yaradı. Bu yıl siyasilerin seçmenlerine yaklaşık 40 milyon dal çiçek dağıtacağını tahmin ediyoruz. Siyasilerin çiçekleri kullanmasını maddi kazanç olarak görmüyoruz. Burada çiçeğin gücünün herkese gösterilmesi, çiçeğin barış ve sevgi sembolü olarak halkla buluşması bizim için büyük anlam ifade ediyor" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Seçmene 40 milyon çiçek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN