Kompakt sınıf için yeni sporcu ruh

Borusan Otomotiv yetkili satıcılarında yerini alan BMW 1 Serisi, yeni görünümüyle şu ana kadar 1,7 milyon müşterisi ile buluştu

Giriş Tarihi: 23.5.2015
Kompakt sınıf için yeni sporcu ruh
BMW 1 Serisi, sportif oranları ve dinamik nitelikleri ile şimdiye kadar tüm dünyada yaklaşık 1,7 milyon müşteri ile buluştu. 2014 yılında Türkiye'de Premium UKL segmentinin lideri olan BMW 1 Serisi Nisan 2015'te büyük ölçüde güncellenmiş ve daha dinamik bir tasarıma sahip olacak. Görsel değişikliklere ek olarak BMW Connected Drive ürün ailesine ait genişletilmiş sürücü destek sistemleri ile standart ve opsiyonel donanımların kapsamı genişleyecek. Öne çıkan diğer özellikler arasında yeni bir BMW yakıt verimliliği rekoru kıran, son derece tutumlu üç silindirli motor ve optimize dört silindirli motorlar yer alıyor. Yeni BMW 1 Serisi'nin dünya prömiyeri Cenevre Otomobil Fuarı'nda gerçekleştirildi.

ÇOK DAHA KAPSAMLI
Yeni BMW 1 Serisi üç ve ya beş kapılı olarak sunuluyor. Yeni BMW 1 Serisi Nisan 2015'te Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları'nda yerini aldı.

ÇOK DAHA KAPSAMLI
İç tasarımda eklenen özellikler arasında iDrive butonu, 6,5 inç renkli ekrana sahip Professional Radyo ve tek bölgeli otomatik klima yer alıyor. Yeni iç tas arım özellikleri arasında şunlar bulunuyor: Krom detaylarla süslenmiş parlak siyah orta konsol kaplaması, gerçek zamanlı tüketim ekranına sahip yeni gösterge paneli, daha esnek bir bagaj bölmesi için katlanabilen arka koltuklar, çok yönlülük sağlayan, geliştirilmiş donanım paketleri.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kompakt sınıf için yeni sporcu ruh
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN