Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Zoraki dayanışma

ASKF'nin düzenlediği 'Dayanışma gecesi' sönük geçti. Kişi başı 150 TL'lik amatörün boyunu aşan biletlerin bazı firmalara zoraki satıldığı öğrenildi. 8 amatör branşı olan Antalyaspor da unutuldu

Giriş Tarihi: 26.5.2015
Zoraki dayanışma
Antalya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) tarafından 'Dayanışma gecesi' düzenlendi. Gecenin davetiyeleri kişi başına 150 TL olarak satıldı. Sanatçı Nadide Sultan'ın sahne aldığı geceye katılım çok düşük oldu. Geceye başta belediye kulüpleri olmak üzere ekonomik imkanı olan kulüpler katılabildi.

SADECE PARASI OLAN EĞLENDİ

Biletlerin kişi başı 150 TL'den satılmış olmasının yanı sıra çoğu kulüp yöneticisinin organizasyondan haberi bile olmadı. Antalya'daki amatör kulüplerin emektar başkanları nezaketen bile davet edilmedi. Bazı kişilere de ayrıcalık yapılıp ücretsiz davetiye gönderildi. Kentte sözü geçen bazı isimlerin, başta spor mağazaları olmak üzere birçok firmaya zoraki bilet sattıkları ve bunun rahatsızlık doğurduğu öğrenildi. Gecede Antalyaspor'a da büyük vefasızlık yapıldı. Bünyesinde 8 amatör branş olan Antalyaspor Kulübü Derneği, spora katkı koyanlara plaket verilirken unutuldu. Geceye katılan Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı ve Futbol Federasyonu Akdeniz Bölge Müdürü Nafiz Tanır, Kulüp Genel Koordinatörü Hakan Gürcüoğlu ve Hentbol Şube Sorumlusu Hakan İrban geceyi terk etti. İkna edilerek geri çevrilen Tanır, Gürcüoğlu ve İrban'ın morallerinin gecenin sonraki dakikalarında bir hayli bozuk olduğu görüldü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zoraki dayanışma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN