Kooperatif üyelerine çok uygun faiz imkanı

Tarım Kredi Kooperatifi'ne üye olan her üreticiye uygun faiz imkanı sunuldu. Çiftçi, sıfır faizle mazot alabilecek

Giriş Tarihi: 29.5.2015
Kooperatif üyelerine çok uygun faiz imkanı
Tarım Kredi Kooperatifi'ne üye olan her üyemizin, 1801 Sayılı Genelge Esaslarına göre A'dan Z'te tüm ihtiyaçları karşılanacak. Korkuteli Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Ayşe Dudu Kocabaş, ortaklar için birçok destek sunduklarını belirtti. Kocabaş, "Traktör, zirai ilaç, zeytin sebze ve meyve için gerekli tüm zirai aletler, sulama sistemleri, sera ürünleri, ev araçları, beyaz eşya, kamyonet, motosiklet, bina ısı yalıtımı, hayvan damı gibi alımları destekliyoruz. Evleneceklerin tüm çeyiz malzemelerini alıyoruz. İsteyene sera kuruyoruz" dedi.

UYGUN FAİZLER

Tarım Kredi'nin desteklerinden faydalanmak isteyenlerin 1 yıl için yüzde 8, 4 yıl için ise yüzde 10 oranında faiz ödediğini ifade eden Kocabaş, "TARSİM sigortalılar aldıkları her şeyde yüzde 50, yüzde 75 faiz indiriminden yararlanabiliyorlar. Besi yemlerinde ise yüzde 100 faiz desteği var. Üyelerimiz hayvan yemlerini bir yıl faizsiz alabiliyorlar" dedi. Sulama sistemlerinde 4 yıl faizsiz kredi verdiklerini bildiren Kocabaş, damızlık hayvan almak isteyenlere ise 4 yıl vadeli sıfır faizle destek olduklarını söyledi.

SIFIR FAİZLE MAZOT

Tarım Kredi Kooperatifi'nin en dikkat çeken desteklerinden birisi de akaryakıt. Kocabaş, mazotta 6 ay vade ve sıfır faiz desteği verdiklerini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kooperatif üyelerine çok uygun faiz imkanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN