Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gerçek sevgi engel tanımıyor

Giriş Tarihi: 6.6.2015
Gerçek sevgi engel tanımıyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan, Antalya'nın Döşemealtı ilçesi Çıplaklı Mahallesi'nde yer alan Büyükşehir Özel Eğitim Okulu ve Rehabitasyon Merkezi'ni ziyaret etti. Erdoğan'a, Antalya Valisi Muammer Türker'in eşi Filiz Türker, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in eşi Ebru Türel ile Antalya Milletvekili Adayı Ulaştırma eski Bakanı Lütfi Elvan'ın eşi Zeliha Elvan da eşlik etti.

AVRUPA'NIN 2. BÜYÜK MERKEZİ

Merkez, 14 bin metrekarelik alanıyla Türkiye'nin en büyük, Avrupa'nın ise ikinci en büyük tesisi konumunda. Engelliler için ihtiyaç olan hipoterapiden, hydroterapiye, atölye ve mesleki çalışmalara kadar tüm eğitim ve rehabilitasyon hizmetleri merkezde sunuluyor. Merkezden sorumlu olan Niyazi Arşın, Sümeyye Erdoğan'a tesisleri gezdirdi. "

BÖYLESİNİ GÖRMEDİM"

Sümeyye Erdoğan, engellilere yönelik bir çok eğitim ve rehabilitasyon merkezini incelediğini belirterek, "Antalya'daki kadar engellilerin sorunlarına çok yönlü bir şekilde eğilen bir merkez görmemiştim. Büyükşehir Belediyemize hem teşekkür ediyorum hem de tebrik ediyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gerçek sevgi engel tanımıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN