Elmalı'da Ramazan coşkusu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı'nın düzenlediği 'Ramazan Etkinliği' Elmalı'da yapıldı

Giriş Tarihi: 28.6.2015
Elmalı'da Ramazan coşkusu
Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı'nın düzenlediği 'Geleneksel Ramazan Etkinlikleri' her akşam farklı bir ilçede vatandaşlarla buluşuyor. Elmalı'daki etkinliğe Belediye Başkanı Ümit Öztekin, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Mitat Yolcu ile çok sayıda vatandaş katıldı. Teravih namazının ardından Elmalı Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleşen etkinliğe ilgi yoğun oldu.

İLAHİLER SESLENDİRİLDİ
'Sadakat Ahlakı' konulu konferans veren Akdeniz Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç.Dr. Önder Bilgin, geçmişten günümüze sadakat ve ahlakın temellerine değindi. Konferansın ardından sahneye çıkan Antalya Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Tasavvuf Müziği Topluluğu, Şef Aydemir Tuncer yönetiminde unutulmaz bir konser verdi. İlahiler seslendiren topluluk, izleyenleri manevi bir yolculuğa çıkardı. Konser büyük beğeni topladı.

ELMALI'DA BİR BAŞKA

Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin, Elmalı'da Ramazan coşkusunun daha farklı yaşandığına dikkat çekerek, "Elmalı, Osmanlı eseri 400 yıllık camisi, medreseleri, türbeleri ile tarihi ve kültürel değerlere sahip. Elmalılı Muhammed Yazır'ın memleketi. Dolayısıyla Ramazan coşkusu buradan geliyor. Her alanda olduğu gibi Büyükşehir belediyemiz ile uyum ve koordinasyon içindeyiz. Ben bu vesile ile Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'e teşekkür ediyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Elmalı'da Ramazan coşkusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN