Altın gibi gençler

TEOG-1 ve TEOG-2 sınavlarında tüm soruları doğru cevaplandıran ve Türkiye dereceleri yapan İstek Antalya Yeditepe Koleji öğrencileri Vali Türker tarafından altınla ödüllendirildi

Giriş Tarihi: 16.7.2015
Altın gibi gençler
Antalya Valisi Muammer Türker, Milli Eğitimi Bakanlığı merkezi ortak sınavlarında birinci ve ikinci dönem 6 dersten tüm soruları doğru cevaplandırarak 700 tam puan alan öğrencileri, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay, aileleri ve okul müdürleriyle birlikte kabul etti. Türker, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay'la birlikte TEOG Sınavında Türkiye 1'incisi olan Antalya Yeditepe Koleji Ortaokulu 8. sınıf öğrencilerinden Selis Yaltkaya'yı tebrik ederek, cumhuriyet altınıyla ödüllendirdi.

İKİ ÖĞRENCİYE ALTIN
TEOG-1 ve TEOG-2 sınavlarında tüm soruları doğru cevaplandırarak 700 tam puan alan Antalya Yeditepe Koleji Ortaokulu 8. sınıf öğrencilerinden Merve Bengüsu Akın ve Deniz Berkant Demirörs de altınla ödüllendirildiler.

BAŞARI TESADÜF DEĞİL
Öğrencileri ve ailelerini başarılarından dolayı tebrik eden ve başarının tesadüfen olmayacağını, ders çalışmanın yanında kültürel ve sportif faaliyetlerin bu başarılara destek vereceğini hatırlatan Vali Türker, "Çocuklarımızı sadece ders çalışan birer makineden ibaret görmememiz lazım. Bu başarıları destekleyecek şey sosyal ilişkilerdeki başarıdır. Karnesi çok iyi, ancak hayattan kopuk, arkadaşlık kuramayan insanlar üretirsek bu felaket olur" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Altın gibi gençler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN