Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Antalya'nın hızlı balıkları

'Hızlı Balık' olarak nitelendirilen ve gelirlerindeki artışların değerlendirildiği 100 şirket arasına 3 Antalyalı da adını yazdırdı

Giriş Tarihi: 12.8.2015
Antalya'nın hızlı balıkları
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, TEPAV ve AllWorld Network işbirliğinde bu yıl üçüncüsü düzenlenen Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen Şirketleri Yarışması 'Türkiye 100' sonuçlandı.

İLK 10'A GİRDİ
'Hızlı Balık' olarak nitelendirilen ve satış gelirlerindeki artış hızına göre belirlenen 'Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen Şirketleri'nin değerlendirildiği yarışmada 'Ahmet Kasapoğlu Mobilya' ilk 10 firma arasında yer alırken, Antalya'dan toplam üç firma ilk 100'e girmeyi başarısını gösterdi. Yarışma sonuçlarına göre Ahmet Kasapoğlu Mobilya 10'uncu, Desird Tasarım Ar-Ge Uygulama 17'nci olurken, TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu tarafından düzenlenen 2015 Yılı Antalya'nın Kadın Girişimcileri Yarışmasında 'İşyeri Açarak Üretim ve Ticaret Yapanlar' kategorisinde 'Sebze Tohumu' projesi ile ikinci olan Petektar Tohum Sanayi firması temsilcisi Büşra Yapıcı'da listede 72. sırada yer aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antalya'nın hızlı balıkları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN