Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gazipaşa'ya üç Türel müjdesi

Giriş Tarihi: 16.8.2015
Gazipaşa'ya üç Türel müjdesi
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Gazipaşa'daki ziyaretlerine Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa Koordinatörlüğü ile başladı. Yıllardır ciddi içme suyu sorunu yaşayan ilçede bu sorunun çözülmesi için 3 milyon lirayı aşan bir yatırım yaptıklarını söyleyen Türel, kanalizasyon için 5 milyon 246 bin liralık yatırım yapacaklarını da kaydetti.

MODERN MEZBAHADA GERİ SAYIM

Gazipaşa mezbaha projesini önemsediklerini anlatan Türel, "Bakılar mahallesinde yaklaşık 1 milyon 300 bin liraya mal olacak bir mezbaha tesisi planlıyoruz" dedi. Başkan Türel, Gazipaşa Kaymakamlığı'ndan talep ettikleri eski kütüphane binasına aileler ve çocuklar için kreş ve gündüz bakım evi açmak istediklerini söyledi. Yarım kalan Gazipaşa Kültür Merkezi'ni de tamamlayacaklarını müjdeleyen Türel, "Yıl sonuna doğru kazmayı vurmayı hedefliyoruz" diye konuştu.

TOPTANCI HAL DE YAPILACAK

En önem verdikleri projelerinden birinin de Gazipaşa Hal Projesi olduğunu belirten Başkan Türel, "Alan tahsisi ile ilgili çalışmalarımız Orman Genel Müdürlüğü ile yoğun şekilde devam ediyor. Birçok belge hazırlanması, birçok kurumun görüşüne başvurulması gerekiyor. Tamamlandığında Gazipaşa'da çok güzel bir Toptancı Hal hizmete girmiş olacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gazipaşa'ya üç Türel müjdesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN