Yatırım 1 milyar doları aşacak

Sunis Hotels, halen turizme açık olan 5 yıldızlı 5 oteline, 4 adet 5 yıldızlı ve 1 adet butik otel daha ekleyecek. Yatak sayısı 12 bine, çalışan sayısı da 2 bin 500'den 5 bine yükselecek

Giriş Tarihi: 25.8.2015
Yatırım 1 milyar doları aşacak
Antalya'da 2004 yılında kurulan Turaçlar Turizm A.Ş. bünyesindeki Sunis Hotels, Side bölgesinde Kumköy Beach Resort& SPA, Evren Beach Resort& SPA, Elita Beach Resort& SPA ve Antalya merkezde Hotel Su otellerine Haziran ayında İzmir Özdere'de 5 yıldızlı Efes Royal Palace Resort&SPA'yı ekledi. Grup, İzmir'de aynı bölgede üçü 5 yıldızlı Tac Mahal ve adı henüz belirlenmeyen bir otelle, Doğanbey Seferihisar'da denize sıfır Türkiye'de ilk termal otel, ayrıca Kaş'ta lüks butik otel ve Konyaaltı'nda 5 yıldızlı bir şehir oteli daha planlıyor.

YENİ YATIRIMLAR GELİYOR

Sunis Hotels Yönetim Kurulu Temsilcisi/ CEO Murat Erdoğan, "Yatırımlar için önümüzü görmek istiyoruz. Çünkü 5 ay önceki Türkiye ile şu anki Türkiye arasında farklar var. Umarım her şey kısa sürede güzel olur ve biz de yeni yatırımlarımızı hayata geçiririz" dedi.

12 BİN YATAK 5 BİN PERSONEL
Projelerin tamamı hayata geçirilince, yatak kapasitesinin 12 bini aşacağını dile getiren Erdoğan, "Bugün itibariyle, 2 bin 500 kişiye istihdam sağlıyoruz ve bu sayı yeni yatımlarımızla 5 binin üzerine çıkacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yatırım 1 milyar doları aşacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN