Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çavuşoğlu'nun hedefi 5+2

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu, seçim hedefini açıkladı: Antalya'da 6 hatta 7 milletvekili çıkarmalıyız

Giriş Tarihi: 1.10.2015
Çavuşoğlu'nun hedefi 5+2
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Adayı Mevlüt Çavuşoğlu, Milletvekili Sena Nur Çelik, milletvekili adayı İbrahim Aydın ile birlikte, Alanya'da yol arkadaşları ile bir araya geldi. Bu yola çıkarken ilk günkü aşkla 'Haydi Bismillah' dediklerini belirten Çavuşoğlu "Partinin kurulduğu günden bu yana çok çalıştınız. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Bize hep destek verdiniz. Biz de en iyisini yaparak sizleri mahcup etmemeye, içeride ve dışarıda sizleri en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık. Yine sizlerin hizmetkarı olarak buradayız" dedi.

İBRAHİM BEY DE GELECEK
Toplantıya katılan AK Parti Milletvekili adayı İbrahim Aydın'ı bu kez Ankara'ya götürmeye kararlı olduklarını ifade eden Çavuşoğlu, "Bu kez İbrahim Bey'i yanımızda götürmeden Sena Hanım da ben de Ankara'ya gitmeyeceğiz. Antalya'dan 6 hatta 7 vekili mutlaka çıkarmamız gerekiyor. Bunun için partimize gönül vermiş herkese büyük görev düşüyor" dedi. Çavuşoğlu'nun bu sözleri salonda büyük alkış aldı.

TÜRKİYE'NİN ÇİMENTOSU

Türkiye'nin hedeflerine ulaşması için el ele birlikte yürüyeceklerini vurgulayan Çavuşoğlu, "Haydi Bismillah diyoruz. 2001 ruhu ile hareket edeceğiz. AK Parti Türkiye'nin çimentosudur. Sizler de bu partinin güvencesisiniz. Bu dava sizlerin omuzlarında yükseldi. Bundan sonra da sizlerin çalışmaları ile el ele birlikte yürüyeceğiz" diye konuştu. AK Parti iktidarları döneminde ülkemizde büyük yatırımlar yapıldığını, Alanya ve Antalya'ya da bu yatırımların yansıdığını belirten Çavuşoğlu, "Gazipaşa havaalanı bizden önce başlayan bir sevdaydı ama kısa sürede umutların tükendiği bir proje oldu. Hayvanların otladığı bir hale geldi. Biz omuz omuza verdik, amansız bir mücadele örneği gösterdik. Dünyada coğrafi olarak Gazipaşa'ya benzer havaalanlarını inceledik. Sadece devletin uzmanlarını değil bağımsız uzmanları da getirdik. Kitap yazılacak bir mücadele ve başarı örneği ama bu başarı hepimizin başarısı, hepimizin mücadelesi ile geldi. Şimdi o havaalanı çalışıyor ve ilçemize büyük katkı sağlıyor" şeklinde konuştu.

İLKLERİN İLÇESİ ALANYA
Mahmutlar - Kestel yolunun bile ilk başladıklarında çok büyük bir proje olduğunu hatırlatan Çavuşoğlu, "Ama şimdi o kadar projeler yaptık ki o yoldan çok daha iyi yollarımız oldu. Alanya hep ilklerin ilçesi oldu. Bakın Alanya'da iki üniversite var. Biri devlet, birisi de vakıf üniversitesi. Bir ilçeye ilk devlet ve ilk vakıf üniversitesinin yapıldığı ilçe Alanya oldu" ifadesini kullandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çavuşoğlu'nun hedefi 5+2
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN