Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çavuşoğlu durmuyor

Giriş Tarihi: 4.10.2015
Çavuşoğlu durmuyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Adayı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya'nın İbradı, Gündoğmuş ve Akseki ilçelerinde vatandaşla, Belek'te ise turizmcilerle bir araya geldi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu seçim çalışmaları çerçevesinde Antalya'nın doğu ilçelerindeydi. AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer ile Gündoğmuş, İbradı ve Akseki'ye giden Çavuşoğlu, Göndüoğmuş'ta esnafı ziyaret ederek, sorunlarını dinledi. İlçeye hükümet konağı yapacaklarını, sağlık merkezi kuracaklarını belirten Mevlüt Çavuşoğlu, "Sağlık konusunda bütçe, para problemimiz yok, hekim eksiğini gidermek için de sürekli çalışıyoruz, tıp fakültelerinin sayısını ve kalitesini artırıyoruz" dedi.

ÖNEMLİ OLAN İSTİKRAR
Buradan İbradı ilçesine geçen Çavuşoğlu, kendisini karşılayan vatandaşlarla tek tek tokalaştı. Bölgedeki yatırımlar hakkında bilgi veren Çavuşoğlu, "Önemli olan ülkemizin istikrarı, ülkemizin bekası, güvenliği ve ülkemizin ekonomik olarak büyümesi" ifadesini kullandı. Burada esnafı ziyaret eden Çavuşoğlu, Akseki'de de seçmenle buluştu. "Birlik beraberlik içinde olduğumuz zaman, omuz omuza verdiğimiz zaman yapamayacağımız hizmet yoktur" diyerek halka hitap eden Çavuşoğlu, "Akseki'de su sorunu kalmadı. Diğer hizmetler de geliyor. Şimdi TOKİ'ye de başlanıyor. Kayak merkezindeki çalışmalar sona geldi. Proje için bürokratik engelleri aştık" diye konuştu.

TURİZMCİLERLE BİR ARADA

AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Çavuşoğlu, günü Belek turizm merkezinde seyahat acentesi Raiffeisen Tours Kooperation'un (RTK) genel kurul toplantısına katılarak tamamladı. Çavuşoğlu, Antalya'nın turistleri çekmesinin yanı sıra G-20 zirvesiyle Expo 2016'ya da ev sahipliği yapacağını hatırlatarak Antalya'nın, tatil için en güvenli yerlerden biri olduğunun, İslamofobi ve teröre karşı hep birlikte savaşılması gerektiğinin altını çizdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çavuşoğlu durmuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN