Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Antalya'da G20 önlemleri

Giriş Tarihi: 8.10.2015
Antalya'da G20 önlemleri

Antalya'da G-20 Liderler Zirvesi için özel polisiye önlemler alınıyor. Kilit görevde bulunan müdürlerin tayinleri durduruldu

Antalya'da yapılacak G-20 Liderler Zirvesi nedeniyle kilit göreve sahip olup zamanı gelen polislerin tayinleri bakanlık tarafından durduruldu. Zirve sırasında bir aksaklık yaşanmaması için tecrübeli personel yerinden oynatılmadı.

HAVALİMANI MÜDÜRÜ

G-20 zirvesi dolayısıyla Antalya Havalimanı'nın güvenliğinden sorumlu ve trafik akışını yönetecek olan emniyet müdürlerinin tayinleri askıya alındı. Havalimanı Emniyet Şube Müdürü Ozan Akbıyıklı ve Trafikten Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Cem Gezer tecrübesi ve birikimi ile dünya liderlerinin geliş ve gidişlerinin kusursuz yapılması için kilit görevini sürdürecek.

BÖLGE GÜVENLİĞİ

G20 ile ilgili hazırlıklarını sürdüren Antalya Emniyet Müdürlüğü 300 eskort polisin görev yapacağı 4 günlük zirvede, bölgeyi bilen müdür, amir ve rütbeli ve rütbesiz tüm personeli belirledi. Zirve boyunca bölgede 5 bin polis görev alacak. Zirve sürerken lider eşleri tarihi yerleri gezecek. Lider eşleri için Kekova bölgesinde Batık Şehir yat turu da gerçekleşecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antalya'da G20 önlemleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN