Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çallı'ya asma köprü

Ulaşımla ilgili yeni yatırımların sırada olduğunu ve trafik çilesinin biteceğini müjdeleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, Çallı Kavşağı'na asma köprü yapacaklarını açıkladı

Giriş Tarihi: 8.10.2015
Çallı'ya asma köprü
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, trafikle ilgili yeni müjdeler verdi. Sürücülerin trafikte çektiği çileyi yeni yapılan kavşak ve yol yatırımları ile azalttıklarını anlatan Türel, "İlk defa burada açıklıyorum. Çallı Kavşağı'na asma köprü yapacağız. Karayollarımız ile birlikte projelendiriyoruz" dedi. Üst geçişli kavşak haline getirilen Gazi Bulvarı Kepez Belediyesi önündeki kavşağın da yer altından geçileceğini anlatan Türel, "Yer altından hiç ışıksız dümdüz Varsak istikametine, sola dönüş yapılarak Sakarya Bulvarı'na gidilebilecek. Sizler trafikte ömür tüketiyorsunuz. Sizin trafikte çektiğiniz çileye yaptığımız yatırımlarla cevap veriyoruz" diye konuştu. Antalya'nın altın değerinde bir şehir olduğunun altını çizen Başkan Türel şunları söyledi: "Ama bizler içinde yaşıyorken, Antalya'nın bu güzelliklerini fark etmiyoruz. Ne mutlu ki dünya fark ediyor. Artık Antalya hak ettiği yerde. Yani dünya süper liginde yerini almaya başlamıştır."

ANTALYA ŞANTİYESİ

Daha yapacak çok işleri olduğunu söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Türel "Antalya'yı bir buçuk senede şantiyeye çevirdik. Kaybedilen bir 5 yılın daha açığını kapatmak zorundayız. Sizin için gece gündüz çalışıyoruz çalışmaya devam ediyoruz. Sizler bize güvendiniz, inandınız. Biz de bu memlekete hep birlikte hizmet borcumuzu ödemek durumundayız. O yüzden çalışıyoruz, çalışacağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çallı'ya asma köprü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN