Çavuşoğlu fırtınası

Ak Parti'nin Antalya takım kaptanı Çavuşoğlu tempoyu arttırdı. Çavuşoğlu Antalya'daki seçim çalışmalarının yanı sıra komşu şehirlerdeki kampanyalara da katılıp destek veriyor

Giriş Tarihi: 10.10.2015
Çavuşoğlu fırtınası
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya birinci sıra milletvekili adayı Mevlüt Çavuşoğlu, seçim çalışmarındaki temposunu arttırdı. Sahada seri ziyaretler gerçekleştiren Çavuşoğlu, komşu şehirlerdeki kampanyalara da katılarak destek veriyor. Antalya Organiza Sanayi Bölgesi'ni (AOSB) ziyaret eden Çavuşolu burada işadamları ve çalışanlarla buluşup tesisleri gezdikten sonra soluğu Burdur'da aldı.

YENİ OSB'LER GELİYOR

AOSB'de bir fabrikada işçilerle sohbet eden Çavuşoğlu, burada yaptığı konuşmada, görevlerinin çalışan, üreten insanların, işletmelerin yanında olmak olduğunu söyledi. OSB'lere önem ve destek verdiklerini ifade eden Çavuşoğlu, yeni sanayi bölgelerinin açılmasına da vesile olduklarını belirtti. Çavuşoğlu, Serik, Manavgat, Alanya ve Kumluca'ya tarım organize sanayi, Korkuteli ilçesine de mermer organize sanayi bölgeleri kuracaklarını belirterek, "Sanayicimizin yanında olmaya devam edeceğiz ama çalışanın da yanında olmaya devam etmeliyiz. Çalışan, kendi işyerini kurmak isteyen veya ilk defa işyeri kuran gençlerimize, kadınlarımıza ve de esnafımıza yardım etmemiz gerekiyor. Şimdi bir arkadaşımız, esnafımız kredi almak isterse, hemen 30 bin lira destek veriyoruz. Bir gencimiz ilk defa bir iş kurmak istiyorsa devlet 50 bin lira hibe veriyor. 50 bin liralık hibe yetmezse, devlet 100 bin lira da faizsiz kredi veriyor. Aynı şekilde kadınlarımıza da bu desteği veriyoruz. Türkiye'de herkes korkmadan girişimci olsun" dedi.

MHP VE ÖDP'DEN AK PARTİ'YE
Aosb'den Burdur'a geçen Çavuşoğlu Tefenni, Karamanlı ve Yeşilova ilçelerini ziyaret etti. Büyük ilgiyle karşılanan Çavuşoğlu'nun Yeşilova ziyareti sırasında MHP Yeşilova eski İlçe Başkanı Nevati Mercan ve ÖDP Yeşilova eski İlçe Başkanı Nihat Kaya, AK Parti'ye katıldı. Mercan ve Kaya'ya rozetlerini AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu taktı. Çavuşoğlu, burada yaptığı konuşmada, Türkiye'nin gerçek sosyal demokrat partisinin AK Parti olduğunu söyledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çavuşoğlu fırtınası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN