Kulağı çekilecek

Giriş Tarihi: 11.10.2015
Kulağı çekilecek

Yusuf Şimşek ile masaya oturan Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, Şimşek'ten rapor aldı. Son karar cezanın netleşmesiyle verilecek

Antalyaspor antrenörü Yusuf Şimşek'in Kasımpaşa maçında hakeme hakaretten 3, tedbirli olarak cezasının başlamasına rağmen soyunma odası koridorlarına girmekten 4 olmak üzere 7 maç ceza alması yönetimi harekete geçirdi. Antalyaspor yönetimi, hafta başında yapılması gereken ancak Lokman Gör'ün düğünü nedeniyle hafta sonuna kaydırılan toplantısında bu konuyu da ele aldı. Yönetim Yusuf Şimşek'in göreve devam etmesi yönünde çoğunluk görüşüyle tüm yetkiyi Başkan Gültekin Gencer'e verdi.

BİR YAPTIRIM OLACAK

Başkan Gencer ve yönetici Ali İhsan Sav da dün öğleden sonra Yusuf Şimşek ile görüşerek durum konusunda rapor aldı. Başkan Gencer, "Hocamızla sadece görüşeceğiz. Şu aşamada alacağımız karar yargısız infaz olur. Tahkimden çıkacak sonucu da bekleyelim. Futbolcuyu nasıl ceza veriyorsak, Yusuf Hoca'ya da bir yaptırımımız elbette olacak" dedi. Gencer, şu anda bir hoca arayışında olmadıklarını, Alex De Souza, Okan Buruk veya başka bir teknik adamla görüşmediklerini ifade etti.

BİLMEMESİ MÜMKÜN MÜ?

Antalyaspor antrenörü Yusuf Şimşek'in 'Koridora girmemem gerektiğini bilmiyordum' açıklamasının gerçeği yansıtmadığı ifade edildi. Samsunspor ile oynanan final maçında da tribüne gönderilen ve sırf kupa törenine katılıp sahada şampiyonluk turu atması için 20 dakikalık akreditasyon süresinin beklendiği, bunu da Şimşek'in bildiği hatırlatıldı. Ayrıca Şimşek'in, cezalı olduğu ve 3-2 kazanılan Başakşehir maçında da futbolcuları kutlamak amacıyla soyunma odasına girmek için 20 dakika beklediği, bu kuralı bilmemesinin mümkün olmadığı ifade edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kulağı çekilecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN