Çallı Kavşağı halka sorulacak

Başkan Türel, Çallı Kavşağı'na yapılacak olan asma köprü ve Atatürk heykelinin taşınacağı yeri Antalyalılara soracaklarını açıkladı

Giriş Tarihi: 13.10.2015
Çallı Kavşağı halka sorulacak
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Çallı Kavşağı'na yapılacak olan asma köprü ve Atatürk heykelinin taşınacağı yeri Antalyalılara soracaklarını açıkladı. Türel "Halkımız köprüyü istemez ise yapmayacağız. İsterse de Atatürk heykelini Antalyalılar nereye isterse oraya en güzel şekilde koyacağız" dedi. Antalya'nın trafik sorununu bitirmek için yol, kavşak, üst ve alt geçit projelerini hayata geçiren Antalya Büyükşehir Belediyesi, trafik yoğunluğunun en çok yaşandığı yerlerden biri olan Çallı Kavşağı'na asma köprü yapmak için çalışmalara başladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, tüm büyük projelerde olduğu gibi Çallı Kavşağı'na yapılacak olan asmalı köprüyü de Antalyalılara soracaklarını açıkladı. Çallı Kavşağı'nda bulunan Atatürk heykelinin nereye koyulacağına da Antalyalıların karar vereceğini dile getiren Başkan Türel "Halkımız bize Çallı Kavşağı'na asma köprü yapılmasını istiyoruz derse bir an önce çalışmaya başlar ve köprüyü yaparız. Atatürk heykelini de Antalyalılar nereye isterse oraya en güzel şekilde koyacağız. Hemşerilerimiz eğer Atatürk heykeli yerinde kalsın kavşak yapılmasın diye karar verirse o zaman da bu kararı uygularız" dedi.

HAYAL GÖRENLER UYANSIN

Yaklaşan seçimlerde vatandaşa anlatacak hizmet bulamayan, Antalya'ya kazandıracak projesi olmayanların yine Cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü siyasete malzeme yapmaya çalıştığını kaydeden Başkan Türel "Antalya'da Atatürk heykelini kaldırmaya kimsenin gücü yetmez. Buna herkesten önce Büyükşehir Belediyesi ve Menderes Türel izin vermez. Bu hayalleri görenler bir önce uykularından uyansınlar, halüsinasyon görmesinler ve hayatın gerçekleri ile tanışsınlar" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çallı Kavşağı halka sorulacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN