Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ali Çetinkaya için referandum

Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, Ali Çetinkaya Caddesi'ne Şarampol benzeri bir proje uygulayacaklarını belirterek bu projeyi de halka soracaklarını söyledi

Giriş Tarihi: 27.10.2015
Ali Çetinkaya için referandum
Muratpaşalı muhtarlar ve halkla bir araya gelen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel Antalya'da çok önemli hizmetleri hayata geçirdiklerini, dev projelerin startını verdiklerini ifade etti. Antalya'nın en önemli sorununun ulaşım olduğunu ifade eden Başkan Türel, "Bir taraftan kavşaklar yapıyoruz, diğer taraftan raylı sistem hattının temelini attık. İkinci etap raylı sistem hattının 23 Nisan 2016'ya kadar tamamlanmasını sağlayacağız. Bunlar Antalya'nın tarihi boyunca gördüğü en önemli yatırımlar. Bunlar, Kayseri, Konya gibi büyükşehirlerin yıllık yatırım miktarıdır. Biz bunu sadece raylı sistemde Antalya'ya harcayabilir haldeyiz" şeklinde konuştu.

SIRADA ALİ ÇETİNKAYA VAR
Şarampol projesini halka sorarak, tarihi bir demokrasi örneği verdiklerini belirten Başkan Türel, "Projeyi ocak ayı gibi ihale prosedürlerini tamamlayıp, inşaatına başlayıp, Haziran'dan önce tamamlamayı hedefliyoruz" diye konuştu. Sırada Ali Çetinkaya Caddesi olduğunu müjdeleyen Başkan Türel, "Ali Çetinkaya da Şarampol kadar güzel olacak. Önümüzdeki günlerde Ali Çetinkaya projemizi de muhtarlarımıza, esnaf ve halkımıza tanıtacağız. Broşürlerimiz hazırlanıyor. Ali Çetinkaya'da da Şarampol'de yaptığımız gibi halkımıza 'Bu projeyi istiyor musunuz' diye soracağız. Gelişmiş ülkeler, yapacağı kaldırım taşının rengini bile referandumda halka soruyor. Biz de alışacağız buna. Halkımız ne derse o" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ali Çetinkaya için referandum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN