Başbakan bugün Antalya'ya geliyor

AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun bugün yapacağı 'Türkiye Buluşması'na tüm Antalyalıları davet etti

Giriş Tarihi: 27.10.2015
Başbakan bugün Antalya'ya geliyor
AK Parti Genel Bakanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, bugün düzenlenecek mitingde Antalyalılara seslenecek. AK Parti Antalya İl Başkanlığı tarafından düzenlenecek miting için tüm hazırlıklar yapıldı. AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, Antalyalıları saat 15.30'da Kepez Arena önünde AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu ile buluşmaya davet etti. AK Parti Antalya İl Başkanı Sümer, "Türkiye'nin istikrarı noktasında büyük öneme sahip 1 Kasım seçimlerine sayılı günler kala, Sayın Genel Başkanımız ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nu Antalya olarak bir kez daha coşkuyla karşılamaya hazırlanıyoruz. İstikrardan yana oy kullanacağına inandığımız Antalyalı hemşerilerimizi bu büyük buluşmaya bekliyoruz" dedi.

İLK GÜNKÜ COŞKU İLE
Antalya tarihinin en coşkulu mitinglerini AK Parti'nin gerçekleştirdiğini hatırlatan Sümer, "Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm mitinglerde, Antalyalılar bizi yalnız bırakmadı. İlk günkü coşku ve heyecanla yine hemşerilerimizin alanı doldurarak bizleri yalnız bırakmayacağına inanıyoruz. Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimi olan 1 Kasım seçimlerinden önceki Antalya'da gerçekleştirilecek mitingimize rekor katılımın olmasını bekliyoruz" şeklinde konuştu.

BÜYÜK TÜRKİYE İÇİN
İl Başkanı Rıza Sümer, yola çıkarken 'Sen Ben Yok Türkiye Var' dediklerini hatırlatarak, "Bunun için de Genel Başkan Yardımcımız ve Milletvekili Adayımız Mevlüt Çavuşoğlu başta olmak üzere, tüm milletvekili adaylarımız, il, ilçe, kadın ve gençlik kollarımızla birlikte, toplumun her kesimine ulaşarak, hedeflerimizi, projelerimizi, yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatıyoruz. 'Büyük Türkiye Buluşması'na, yüreği Türkiye için atan tüm hemşerilerimizi bekliyoruz" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan bugün Antalya'ya geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN