Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Lazer kesimin öncüsü

Otellere yönelik mimari yönlendirme sistemleri ve levhaları konularında imalat yapan Osmanlı Laser, Türkiye'nin öncü firmalarından biri oldu

Giriş Tarihi: 30.10.2015
Lazer kesimin öncüsü
Turizm sektörüne, ağırlıklı olarak otellere yönelik mimari yönlendirme sistemleri, sinyalizasyon sistemleri, yön levhaları konularında proje bazında anahtar teslim imalat ve uygulama yapan Osmanlı Laser, konusunda Türkiye'nin lider ve öncü firması olarak dikkat çekiyor. Osmanlı Laser, bugün otel yönlendirme levhaları denildiğinde akla gelen ilk firma. Firmanın son olarak başarıyla tamamladığı iş ise yeni tamamlanan Antalya Arena'nın 33 bin koltuğunun lazer kesim numaralıkları oldu.

SEKTÖRÜN ÖNCÜSÜ OLDU

Laser kesim ve otellere yönelik mimari yönlendirme ekipmanlarındaki sektörel eksikliği önceden gören firma sahibi Hüseyin Adıgüzel, Antalya'ya lazer kesim makinesini getirerek Akdeniz Bölgesi'ndeki ilk ve öncü kuruluş oldu. 2007 yılında aktif olarak firma yönetimine katılan Celal Adıgüzel'in çalışmaları doğrultusunda 2009 yılında Akdeniz Sanayi Sitesi'ndeki üretim atölyesine geçen Osmanlı Laser, büyük çaplı özel imalat otel projelerine imza attı. Bugüne kadar 500'ü aşkın otelin yönlendirme ekipmanları projelerini yapan firma bu süreçte Fransa ve Dubai'de hazırlanan fuarlara katılarak yurtdışına açıldı. Dubai, Karayipler, Azerbaycan, Gürcistan, KKTC, Suudi Arabistan gibi birçok ülkenin projelerini yapan firma hem ülke ekonomisine hem de Antalya'da sağladığı istihdamla bölge ekonomisine katkıda bulunuyor. Yarım asırlık bilgi ve deneyimi teknolojiyle buluşturan Osmanlı Laser yeni atılımlarına hız kesmeden devam ediyor. Burdur yolundaki 5 bin metrekarelik fabrikasında konusunda Türkiye'nin lider ve öncü firması olmayı başardı.

İSTANBUL SHOWROOM'U
1997'de kurdukları firmalarının sürekli güçlenip geliştiğini belirten Celal Adıgüzel, "2012 yılının Şubat ayında faaliyete geçirdiğimiz İstanbul'daki showroom ve irtibat ofisimiz bize tüm Türkiye turizm ve otelcilik piyasasını daha da yakından takip etme olanağını sunuyor. Ayrıca; birçok büyük zincir otel markasının mimari yönlendirme sistemleri ve otel ekipmanları konusunda resmi çözüm ortağıyız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lazer kesimin öncüsü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN