Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İlk günkü aşkla projelere devam

Giriş Tarihi: 3.11.2015
İlk günkü aşkla projelere devam

Antalya'nın 7 milletvekili çıkardığı seçimi SABAH Akdeniz'e değerlendiren Çavuşoğlu, vaat ettikleri projeleri ilk günkü aşkla takip edeceklerini söyledi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, seçim sonrası ilk özel mesajını SABAH Akdeniz aracılığıyla verdi. Çavuşoğlu, "Bu sonuçlarla kazanan 78 milyon vatandaşımız olmuştur. Türkiye genelinde AK Parti'ye olan bu teveccühü Antalyamızın taçlandırmasıyla daha da gururlandık" dedi.

DEMOKRASİNİN KALESİ

Antalya'nın bir kez daha demokrasinin kalesi olduğunu gösterdiğini ifade eden Çavuşoğlu, "Hemşerilerimiz daha güçlü bir iradeyle bizi parlamentoya gönderdi. Tüm adaylarımızla, teşkilatımızla, gönüllülerimizle birlikte çok çalıştık. Hamdolsun bu çalışmalarımızın karşılığını aldık. 7 Haziran seçimlerine göre yüzde 7'lik bir oy artışı sağladık. Oy sayımızı 456 bin 645'ten 560 bin 234'e yükselttik. 19 ilçemizin 17'sinde ve Antalya genelinde partimiz birinciliği göğüsledi. Bu başarı bütün Antalya'nındır" diye açıkladı.

SORUMLULUĞUMUZ ARTTI

Bu sonuçların Antalya ve Türkiye'ye hizmet yolunda üzerlerindeki sorumluluğu daha da arttırdığını vurgulayan Çavuşoğlu, "Bize oy versin, vermesin biz tüm vatandaşlarımızın temsilcisiyiz, hizmetkârıyız. Şimdi ilk günkü aşkla ve yepyeni bir heyecanla bu hizmet yolculuğunu aynı kararlılıkla devam ettireceğiz. Seçim döneminde sevdamız Antalya'ya yönelik birçok proje vaadinde bulunduk. 2 Kasım sabahından itibaren de bu projeleri hayata geçirmenin takipçisi olduk" dedi.

LÜTFİ ELVAN'DAN SÖZ
Öte yandan kısa süre Antalya milletvekilliği yaptıktan sonra 1 Kasım seçimi ile 1 Kasım'da Mersin Milletvekili olan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Lütfi Elvan da SABAH Akdeniz aracılığı ile Antalyalılara mesaj göndererek "Akdeniz'i turuncuya boyadık. Burada da iyi bir çalışma yürüttük. Mersin'den milletvekili olduk ama Antalya ile bağımız kesilmedi. Daha önce verdiğimiz sözlerin ve başlayan yatırımların arkasındayız. Antalya'ya hizmetlerimiz devam edecek. Bunları yaparken Antalya Milletvekili arkadaşlarımızla diyalog içinde çalışacağız. Bu vesileyle tüm Antalyalılara saygı ve selamlarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlk günkü aşkla projelere devam
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN