Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Coşkulu karşılama

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu, seçim sonrası Antalya'ya gelişinde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Çavuşoğlu ilçelere de teşekkür ziyaretlerine başladı

Giriş Tarihi: 4.11.2015
Coşkulu karşılama
Seçimde oyunu kullandıktan hemen sonra Ankara'ya giden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, seçim zaferinin ardından döndüğü Antalya'da coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Çavuşoğlu Antalya Havalimanı'ndan çıkışında Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, milletvekilleri Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökcen Özdoğan Enç, İbrahim Aydın ve İl Başkanı Rıza Sümer ile birlikte platformdan partilileri selamladı.

BU SONUÇ BİZİ ŞIMARTMAZ

Burada partililere seslenen Çavuşoğlu, "Seçim süresi boyunca hiçbir partiye siyasi eleştiri dışında saygısızlık yapmadık. Terör siyaseti kaybetmiştir. Sırtını dağlara dayayanlar kaybetmiştir. Hassas günlerde elini taşın altına koymayanlar da kaybetmiştir. Bizden başka Antalya'ya 'bir çivi çakacağım' diyen bir siyasi parti olmadı. Hiç ayrım yapmadan Antalya'nın her bir köşesine hizmet edeceğiz" diye konuştu. Daha sonra bir restoranda AK Parti Antalya yöneticileriyle bir araya gelen Çavuşoğlu ve Antalya milletvekilleri buradan da teşekkür ziyaretlerine Kemer ilçesi ile başladı. Kemer ilçesinde AK Parti teşkilatını milletvekilleriyle birlikte ziyaret eden Çavuşoğlu, 1 Kasım seçiminde Kemer'deki AK Parti oylarının yüzde 6 arttığını ve en yakın rakiplerine yüzde 4 fark attıklarını anlattı. Halkın karşısına çıkarken boş laflar söylemediklerini, yapabileceklerini söyleyerek, yapamayacaklarını da baştan anlattıklarını ifade eden Çavuşoğlu, şöyle konuştu: "Halkımız bize güvendi, inandı. Halkımız 'İstikrar istiyoruz, güven istiyoruz, Türkiye hedeflerine ulaşsın istiyoruz. Bu hedeflere Türkiye'yi ulaştırabilecek parti, AK Parti'dir' dedi. Bu, bizi şımartmadı. Tam tersi üzerimize daha fazla sorumluluk yükledi. Yeter ki Rabbim bizi utandırmasın ve hayırlı hizmetleri yapmayı nasip etsin. İlk günkü aşkla ilk günkü Türkiye sevdasıyla çalışıyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Coşkulu karşılama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN