Türkiye'nin en iyi haber sitesi

3 günde Antalya turu

Giriş Tarihi: 7.11.2015
3 günde Antalya turu

Mevlüt Çavuşoğlu kaptanlığındaki 7 Antalya milletvekili, teşekkür turunu tamamladı. 3 günde 19 ilçenin tamamını gezen vekiller hizmet sözü verdi

AK Parti Antalya milletvekilleri Korkuteli, Elmalı, Kaş, Demre, Finike ve Kumluca ilçelerine teşekkür ziyaretlerinde bulundu. Milletvekillerinin Batı Antalya turunun ilk durağı Korkuteli ve Elmalı oldu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, Korkuteli'den Elmalı'ya, Kaş ve Kalkan'a kadar duble yol yapılacağını açıkladı. Korkuteli'nin bir fakülteye ihtiyacı olduğunu, bir de ihtisas organize sanayi yapılacağını belirten Çavuşoğlu, "Korkuteli'deki eski hastaneyi yeniden yaparak göğüs hastalıkları hastanesine çevirmek için çalışacağız" diye konuştu.

HAVA, DENİZ, KARAYOLU

Milletvekilleri Korkuteli ve Elmalı'dan sonra Kaş, Demre, Finike ve Kumluca'yı da ziyaret etti. "Diğer partilerden herhangi birinin bir proje açıkladığını gördünüz mü? Sen proje üretmezsen, millet sana ülkeyi teslim eder mi?" değerlendirmesinde bulunup Antalya'nın üçüncü havalimanının Demre'de yapılacağını bildiren Çavuşoğlu, ilçeye ayrıca kruvaziyer limanı kazandırılacağını dile getirdi. Çavuşoğlu, Finike-Demre arasında açılacak 8 kilometrelik tünelle, bölgenin virajdan kurtarılacağını bildirdi.

VATANDAŞLA İLGİNÇ DİYALOG
Sigarada indirim isteyen bir vatandaşa Çavuşoğlu, "Sigaraya zam, gübrede ve yemde KDV kalkacak. Sigaraya zam, seralarda elektriğe ucuzluk. Sigaraya zam, seralarını yenilemek isteyenlere faizsiz kredi var" diye cevap verdi. Vatandaş 'Kolayı bari ucuzlatın' deyince Çavuşoğlu, "Kola nedir? Finike'nin, Kumluca'nın portakalı meşhur. Bölgenin portakal suyundan için, domates suyunu için" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
3 günde Antalya turu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN