Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YAPEX yarın açılıyor

Giriş Tarihi: 17.11.2015
YAPEX yarın açılıyor

18-21 Kasım tarihlerinde Expo Center'da 23'üncü kez kapılarını açmaya hazırlanan Yapex Yapı ve Restorasyon Fuarı, hazırlıklarını tamamladı

Yapı ve Restorasyon Fuarı YAPEX binlerce yeni ürün, malzeme ve teknolojik uygulamalarla yarın kapılarını açıyor. 300'ün üzerinde yerli ve yabancı firmanın yer aldığı fuarı bu yıl 40 değişik ilden gelecek ziyaretçi gruplarının izlemesi bekleniyor. Ticaret ve Sanayi Odaları, Mimar ve Mühendis Odaları ve mesleki kuruluşlar ile eşgüdümlü yapılan çalışmalarla Antalya'ya otobüslerle toplu olarak ulaşacak olan profesyonel ziyaretçiler Antalya'ya büyük bir canlılık ve heyecan katıyor.

EKELOJİK ÜRÜNLER

Antalya merkez olmak üzere Alanya'dan İzmir'e kadar uzanan sahil bandındaki turizm tesislerinde her yıl sezon bitiminde yoğun bir yenileme süreci yaşanıyor. Dünya turizminin değişen alışkanlık ve beklentilerine ve değişen standartlara paralel olarak otellerde ekolojik ürün ve malzeme kullanımı da önem arz ediyor. YAPEX Yapı ve Restorasyon Fuarı'nda bu yıl ekolojik ürünler oldukça ön plana çıkıyor. Turizm tesislerinin teknik yönetici ve yatırımcıları çok özel ürün ve malzemelerle YAPEX'de tanışacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
YAPEX yarın açılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN