Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Havalimanı sınıfı geçti

G20 süresince dünyanın en önemli liderlerinin Antalya'ya ilk ayak bastığı yer olan Antalya Havalimanı'nda hatasız bir dönem geçirildi

Giriş Tarihi: 20.11.2015
Havalimanı sınıfı geçti
Antalya Havalimanı'nı işleten Türk-Alman ortaklı ICF firmasının Yönetim Kurulu üyesi Abdullah Keleş, G20 Zirvesi'nde havalimanında sıfır sorun yaşandığını söyledi. Keleş, G20 organizasyonunun büyük başarıyla gerçekleştiğini, ülkenin bir bütün olarak çok iyi organize olduğunu aktardı. Hem kamu yönetimi, hem özel sektör, hem otellerin çok iyi organize olduğunu belirten Keleş, "Gelen herkes eşleriyle heyetleriyle birlikte hayran kaldı. Takdirler topladığımız büyük bir organizasyon gerçekleşti. Elde edilen başarı Antalya'nın turizmine büyük ivme kazandıracaktır. Ülke imajına da büyük etki yapacaktır" dedi.

HAYRAN KALDILAR

Zirveye 20'si esas katılımcı, 7'si misafir olmak üzere 27 ülkenin katıldığına dikkat çeken Keleş, "Antalya'nın kongre turizmi bakımından muazzam bir yere sahip olduğunu bütün dünya gördü. Bütün dünya liderleri tarafından görüldü. Servisi, yemek kalitesine hayran kaldılar. Herkes tek tek fotoğraflar çekti. Allah da yardım edip hava da çok güzel geçti. Çok mutluyuz" diye konuştu. Zirve boyunca Antalya Havalimanı'nda da hiçbir sorun olmadığını, hiçbir rötar yaşanmadığını anlatan Keleş, "Bu kadar sürede bu kadar yoğun ülke liderini karşılıyorsunuz, o kadar yoğun güvenlik protokolu oluşturuyorsunuz. Bu aşamada herhangi bir yolcu, uçağını kaçırmadı. Havalimanında sıfır sorun yaşandı. Uçakların gelişleriyle, park alanıyla, gidişleriyle, konmaları, konaklamalarıyla ilgili hiçbir sıkıntı yaşanmadı" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Havalimanı sınıfı geçti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN