Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mükemmelliyetin ödülü Antalya'nın

Antalya Sabiha Gökçen Anaokulu, TÜSİAD ve Türkiye Kalite Derneği'nin düzenlediği törende 'Türkiye Mükemmellik Büyük Ödülü'nün sahibi oldu. Okul başarılarına yeni bir halka ekledi

Giriş Tarihi: 20.11.2015
Mükemmelliyetin ödülü Antalya'nın
İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenen 2015 Türkiye Mükemmellik Ödülleri'nde Antalya'ya anlamlı bir ödül geldi. Jüri tarafından yapılan değerlendirmede küçük ve orta ölçek kamu yönetimi ve toplum hizmetleri kategorisinde finale kalan Antalya Muratpaşa Sabiha Gökçen Anaokulu, 'Türkiye Mükemmellik Büyük Ödülü'nün sahibi oldu. Sabiha Gökçen Anaokulu, Türkiye'deki bir çok ünlü holdingi geride bırakmış oldu.

3 BİN İŞADAMI KATILDI
Ödül töreninde Sabiha Gökçen Anaokulu Müdürü Aslı Kanbir, ödülü KalDer Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Doğan'dan aldı. Törene iş dünyasından yaklaşık 3 bin kişi katıldı. Törende Antalya Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay da hazır bulundu. Toplam kalite yönetim felsefesinin yaygınlaşmasında önemli rol oynayan organizasyonda Türkiye Mükemmellik Büyük Ödülü kazanan kuruluş sayısı 32'ye yükseldi. Kalitesini tescilleyen bu 32 kuruluş arasında Sabiha Gökçen Anaokulu da yer aldı. Sabiha Göçen Anaokulu, okul öncesi eğitimde uyguladığı kalite çalışmaları ve projelerle Türkiye'de örnek gösteriliyor.

BEYAZ VE YEŞİL BAYRAK

2001 yılında hizmete açılan Sabiha Gökçen Anaokulu, 30 kişilik ekibiyle 400 öğrenciye hizmet veriyor. Okul aynı zamanda temiz okul-hijyen okul projesi kapsamında Beyaz Bayrak, ISO 9001:2008 Kalite Belgesi, Türkiye Çevre Eğitim Vakfı'nın Eko-Okul projesi kapsamında da Yeşil Bayrak sahibi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mükemmelliyetin ödülü Antalya'nın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN