Obezite ameliyatı için Kanada'dan kalkıp geldi

Giriş Tarihi: 19.12.2015
Obezite ameliyatı için Kanada'dan kalkıp geldi
Özel OFM Antalya Hastanesi'nin bir ay önce kadrosuna dahil ettiği Doç. Dr. Aziz Sümer tarafından kurulan Obezite ve Diyabet Cerrahisi Ünitesi yurtiçi ve yurtdışından birçok hastanın umudu oldu. Kurulduğu bir aylık kısa sürede İstanbul, Van, Artvin, Karabük başta olmak üzere farklı illerden hastaların tedavi olmak için geldiği merkez yurt dışından hatta çok uzak diyarlardan hasta çekmeye başladı.

ARAŞTIRDI KARAR VERDİ

Vücut Kitle İndeksi 44.5 olan 120 kilo ağırlığındaki Kanadalı hasta Melanie Aubertin de Özel OFM Antalya Hastanesi'ni tercih eden yabancı hastalardan oldu. Kanada'da obezite ameliyatlarının zor olduğunu, bu nedenle Türkiye'de ameliyat olmak istediğini belirten Aubertin, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi illerde obezite cerrahı araştırdıklarını ve çeşitli görüşmeler yaptıklarını söyledi. Aubertin, Doç. Dr. Aziz Sümer ve Özel OFM Antalya Hastanesi'ni duyduktan sonra burada ameliyat olmaya karar verdiğini belirtti.

CİDDİ VE KALİTELİ BİR EKİP

Ameliyattan çok memnun olduğunu belirten Melanie Aubertin, "Doç. Dr. Aziz Sümer hem hekim hem insan olarak süper bir insan. Çok ciddi ve kaliteli bir ekip kurmuş. Üst düzey bir hizmet veriliyor. Özel OFM Antalya Hastanesi dünya standartlarında, kaliteli ve temiz bir hastane. Burada ameliyat olduğum için çok mutluyum" dedi.

İYİ BİR EKİP VIP HİZMET
Kurdukları ünite hakkında bilgi veren Doç. Dr. Aziz Sümer ise; "Çok iyi bir hastane, çok iyi bir ekip ve VIP hizmet sunulan bir ünite kurduk. Amacımız batıdan doğuya sağladığımız hasta göçünü, obezite ve diyabet cerrahisi açısından tüm Türkiye'den Antalya'ya çevirmektir. Özel OFM Antalya Hastanesi, Türkiye'nin en iyi Obezite ve Diyabet Cerrahisi Merkezi olacaktır, Tip 2 Şeker hastalarına umut olacaktır" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Obezite ameliyatı için Kanada'dan kalkıp geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN