Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yaşam koçu ile mutlu bir hayat

IC Hotels Lilium SPA Yaşam Koçu Nilgün Şahin "Yeteri kadar istekli olursanız kendi mutlu hayat tasarımcınız olabilirsiniz" diye konuştu

Giriş Tarihi: 19.12.2015
Yaşam koçu ile mutlu bir hayat
Yaşam koçu ile yapacağınız çalışma, forma girmenizi sağlayacak. Vücudunuzu daha iyi tanıyıp uygun teknikler kullanılarak farkında olmadan bu güne kadar kullanmadığınız güçlerinizi açığa çıkaracak. Bu iddialı sözler IC Hotels Lilium SPA yetkililerine ait. Çalışma biçimi ile ilgili bilgi veren IC Hotels Lilium SPA Yaşam Koçu Nilgün Şahin, "Görüşmelerde ilk önce yaşam tarzını ön plana alarak ortak bir program ve kişisel gelişim hazırlıyoruz. Böylelikle bizi tercih edenler kendini daha mutlu hissediyor ve özgüvenleri artıyor. Hedefe yaşam koçuyla birlikte yürümenin aynı zamanda kararlaştırılan haftalık uygulamaları yerine getirmekle mümkün olduğunu da hatırlatıyoruz" dedi.

YETER Kİ İSTEYİN

Her insanın yaşantısının kişiliğinin aynası olduğuna değinen Lillium SPA Yaşam Koçu Nilgün Şahin, "Her birey dönem dönem hayatında de��işiklik ve yönlendirilme gereksinimi duyar. Çoğu zaman iç sesimiz seslenir bize, 'Biri olsa da fikir verse' diye. İşte bu noktada biz giriyoruz devreye. Hayatınızı yönlendirmekten ziyade gizli kalmış sizi keşfediyoruz. Böylece hayatınızın tıkanan yollarını benliğinizdeki sizi keşfetmeye başlayarak birlikte yürüyoruz. Neden hayalleriniz gerçek olmasın! Unutmayın siz önemlisiniz. İçinizdeki gücü keşfetmeniz için gerekli olan tek şey karar vermek. Başarmak için hayaller kurun, hedefler oluşturun biz bu yolda ekip olarak sizinle birlikte yürümeye hazırız. Yeter ki isteyin. Kendi mutlu hayat tasarımcınız olun" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yaşam koçu ile mutlu bir hayat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN