Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çavuşoğlu AK gençlerle

AK Parti Antalya Gençlik Kolları ve Üniversiteli AK Gençlik'in konuğu olan Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Türkiye'nin dünyadaki gücünü anlattı

Giriş Tarihi: 27.12.2015
Çavuşoğlu AK gençlerle
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Antalya Gençlik Kolları ve Üniversiteli AK Gençlik tarafından düzenlenen Dostluk ve Kaynaşma programına katıldı. Bakan Çavuşoğlu, AK Parti'yi tekrar iktidara getirdikleri için gençlere teşekkür etti. Akdeniz Üniversitesi'nin birçok alanda adından söz ettirdiğini aktaran Bakan Çavuşoğlu, "15 senedir içine kapanan bir Türkiye değil dışa açık, günü açık bir Türkiye var. Yeni, açılımlarla Afrika'nın her ülkesinde var olan bir Türkiye var. Küçük küçük ülkelerde bile var olan bir ülkeyiz. Dünyanın her yerinde ulaşan ülkeyiz. İnsani yardımda dünyada 3'üncü sırada olan bir ülkeyiz. 228 misyonumuzla dünyada 6'ıncı sıradayız. Önümüzdeki ay 5'inci sıraya çıkıyoruz. Misyon sayımız da 240 'a çıkacak" diye konuştu.

MÜCADELE GENÇLER İÇİN

Toplantıda söz alan AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç ise gençlerle aynı çatı altında olmaktan mutluluk duyduğunu dile getirerek, geleceklerinin gençler olduğunu kaydetti. İl Başkanı Rıza Sümer ise yaptığı konuşmada, AK Parti öncesi Türkiye'yi yaşadıklarını belirterek, üniversite ortamında yaşadığı sıkıntılar hakkında bilgiler verdi. AK Parti öncesinde üniversite öğrencilerinin ekonomik olarak büyük sıkıntı yaşadığını ifade eden Sümer, " Geleceğimiz için gençlerimiz için çalışıyoruz. Bu davaya sahip çıkın. Hepiniz için çalışıyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çavuşoğlu AK gençlerle
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN