Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni yıl hediyeleri LÖSEV'den gelsin

Giriş Tarihi: 27.12.2015
Yeni yıl hediyeleri LÖSEV'den gelsin
Yeni yıl yaklaşırken herkes tatlı bir telaşa kapılıyor. İş yerindeki hesaplamalar, aile ortamındaki yeni kararlar, yeni yıl ile gelen yenilikler derken, kutlama ve hediye telaşı da yeni yılın bize kattığı küçük heyecanlar arasında yerini alıyor. Bu günün en güzel şekilde kutlanması ve unutulmaz bir anı olarak kalması için sevdiklerinizin hediyelerine küçük iyilikler katmaya ne dersiniz?

İYİLİK EN GüZEL HEDİYEDİR
LÖSEV (Lösemili Çocuklar Vakfı) yılbaşı öncesi 'İyilik en güzel hediyedir' sloganıyla yola çıkarak, yılbaşına özel küçük mucizeler hazırladı. Çocukları lösemiye yakalanan ailelerin tedavisi için LÖSEV'in Lösemili Çocuklar Köyü'nde kurduğu atölyelerinde anneler, el emeği ile ürettikleri birbirinden güzel ürünlerle LSV Dükkan markası altında, çocukların tedavisine destek oluyor.

KATKI VE MORAL KAZANDIRIYOR
Çocuğu iyileşen anneler atölyeye gönül bağı ile daha sıkı bağlanırken, hem üretime katkı sağlıyor hem de diğer annelere moral veriyor. LSV Dükkan ürünleri, Antalya'da 28-31 Aralık tarihleri arasında Terracity AVM'de açılacak olan stant aracılığıyla 10.00-14.00 /14.00-18.00 / 18.00-22.00 saatleri arasında iyilikseverleri ağırlayacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni yıl hediyeleri LÖSEV'den gelsin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN