Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yaşlılara sıcak yuva

Giriş Tarihi: 9.1.2016
Yaşlılara sıcak yuva
Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından pilot bölge olarak tespit edilen Ankara, İzmir, Eskişehir, Konya ve Adana'da uygulanan Yaşlı Yaşam Evi Projesi Muğla'nın Seydikemer ilçesinde de hayata geçiriliyor.

ŞUBAT AYINDA HİZMETTE
Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu, Seydikemer'e giderek AK Parti İlçe Başkanı ve aynı zaman Belediye Başkan Vekili olan Salih Gümüş ile birlikte açılacak Yaşlı Yaşam Evi'ni gezdi. İl Müdürü Ali Akkuzu, yaşlıların rahat ev ortamında, insan onuruna yakışır bir şekilde yaşamaları gerektiğine inandıklarını belirterek, "Kurum olarak Fethiye'de bu hizmet modelini uyguluyoruz. Seydikemer'deki yaşlılarımızın da bu hizmetten yararlanmalarını istedik" dedi. Akkuzu, "Bu amaçla Şubat ayı içerisinde Seydikemer'de Yaşlı Yaşam Evi hizmete girecek ve ilk misafirlerini ağırlamaya başlayacak" diye konuştu.

SÖZÜMÜZÜ TUTUYORUZ

Seydikemer Belediye Başkan Vekili Salih Gümüş ise AK Parti olarak 1 Kasım'dan önce Seydikemer'in gelişmesi ve güzelleşmesi açısından çalışacaklarına dair vatandaşlara söz verdiklerini hatırlatarak şöyle konuştu: "Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz Muğla'da ikinci Yaşlı Yaşam Evini Seydikemer'e açıyor. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti yapmanın gayreti içerisindeyiz. İnşallah bundan sonra hizmetler bir bir gelmeye devam edecektir."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yaşlılara sıcak yuva
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN