Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir hizmet ailesi

Giriş Tarihi: 11.1.2016
Büyükşehir hizmet ailesi
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, ilçe belediye başkanları ve meclis üyeleri ile eşlerine bir yemek verdi. Türel, "Antalya'da yapmış olduğumuz bütün hizmetlerde meclis üyelerimizin belediye başkanlarımızın tamamının ortaya koyduğu birlik ve beraberlik en büyük şansımız. Öncelik Antalya ise gerisi teferruattır diyoruz" şeklinde konuştu.

BİZ GÜZEL BİR AİLEYİZ
İlçe Belediye Başkanları, Meclis Üyeleri ve ailelerine 'Biz aslında güzel bir aileyiz' diye seslenen Başkan Türel, "Belki zaman zaman birbirimizi üzdüğümüz olayları dahi gelecekte güzel bir hatıra olarak birbirimize anlatacağız. Bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi karşılıklı iyi niyettir. İnşallah bu dönem içerisinde Antalya'da övünülecek hizmetleri hep birlikte bırakırız. Bunda iktidarıyla muhalefetiyle bütün arkadaşlarımızın imzası vardır. Ben o yüzden bize katkı koyan bütün arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum"

EŞLERE ÖZEL TEŞEKKÜR

Belediye başkanlarının ve meclis üyelerinin eşlerinin özel teşekkürü hak ettiklerinin altını çizen Başkan Menderes Türel, "Bizim bugün yapabilmekte olduğumuz bütün hizmetlerde hanımefendilerin fedakarlıkları olmazsa bizim bir şey yapabilme şansımız olamazdı" diye konuştu. Başkan Türel'in konuşmasının ardından Antalya Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuarı Halk Müziği Bölüm Başkanı ve Ses Sanatçısı Nihat Akçer ve ekibi bir konser verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir hizmet ailesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN