Zamanın mimarisini şekillendiriyor

Giriş Tarihi: 18.1.2016
Zamanın mimarisini şekillendiriyor
Antalya inşaat sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Altınkale Premium, hem doğal hem de huzur dolu bir yaşam vaat ediyor. Altınkale Premium, konfor, yalınlık, güven ve teknolojiyi uyumla bir araya getiriyor. Altınkale Premium, rüzgarın, suyun ve kuşların sesi ile dolu, huzurlu bir hayatın kapılarını aralıyor. Doğadan enerji üreten, yağmur suyunu kullanan, döner sermayesiyle hizmet sağlayan ve yaşayan yapılar üreten Altınkale Premium, hayallerin ötesinde bir yaşamın bütün avantajlarını sunuyor.

ŞEHRİN MODERN YÜZÜ
Aile bireylerinin hem konforlu hem de huzurlu hayat sürmelerini sağlayan Altınkale Premium Evleri, özel havuz teknolojisiyle sağlanan termal ve klimatik avantajları, alışılmışın dışında iklimsel farklılık, doğadan üretilen enerji destekli kaynakları, iç mekanların dış mekana taştığı özgür konsepti ve bir rölyef şıklığında hazırlanmış kadim mimarisi ile şehrin modern yüzü haline geliyor.

EV SAHİPLERİ YOKKEN KONUKLARI AĞIRLIYOR
Hayallerdeki bir yaşamın kapılarını aralayan Altınkale Premium, günlük rutin işlerin ailelerin zamanını çalmasına izin vermeden kesintisiz bir hizmet imkanı yaratarak ev sahipleri evde yokken dahi konukları ağırlıyor, otomobili yıkıyor, güneş, yağmur suyu ve rüzgarı tekrar tekrar ev sahipleriyle buluşturuyor. Altınkale Premium konforu yaşatırken bir evden çok daha fazlasını sunarken hayallerin bir adım ötesine geçiyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zamanın mimarisini şekillendiriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN