Alanında rakipsiz

Giriş Tarihi: 21.1.2016
Alanında rakipsiz

Sahil Yapı Denetim, 2005 yılından bu yana Antalya'nın güven içinde büyümesi için en son teknoloji ve deneyimli personeli ile titizlikle çalışıyor

Antalya'nın köklü yapı denetim şirketlerinden Sahil Yapı Denetim, 2005 yılından bu yana kentin güven içinde büyümesi için titizlikle çalışıyor. Sahil Yapı Denetim, inşaat sektöründeki tüm yapı projelerini denetleyebilecek güçlü ve profesyonel bir kadroya sahip.

SON TEKNOLOJİ İLE

Sahil Yapı Denetim, yasaların vermiş olduğu yetki ve sorumluluklar çerçevesinde Antalya'da bugüne kadar Delphin Palace, Crystal Family Resort, Royal Holiday Palace, Grand Park, Sirius Town gibi Antalya'nın en gözde turizm yatırımlarının da arasında olduğu 3 milyon metrekarelik inşaatın denetimini gerçekleştirdiği bildirildi. Şirketin kurucusu ve Antalya Yapı Denetimler Birliğinde Genel Sekreterlik görevini sürdüren A.Özgür Karagöz, insanların içinde bulundukları yapıda, doğal afet ve kazalardan korkmadan güvenle hareket edebilmesi ve huzurla yaşayabilmesi için en son teknolojinin sağladığı imkanlarla ve çevre dostu bir yaklaşımla projeleri denetlediklerini belirterek 10 yıldır Antalya'nın modern ve güven içinde büyümesini sağlayan güçlü yapıların altına imza attıklarını söyledi.

DENEYİMLİ KADRO

Yapı denetiminin çok önemli ve ciddi bir iş olduğunu belirten Karagöz, "Biz de bu sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Yıllardır güvenli yaşamlar için, Antalya'da işini aldığımız tüm yapıların herbir tuğlasından taşına kadar işin her sürecinde büyük bir titizlikle hareket ediyoruz. Profesyonel, tecrübeli ve alanının uzmanlarından oluşan Sahil Yapı Denetim kadromuzla ve en son teknolojinin sağladığı imkanlarımızla bugüne kadar güven dolu yapılar inşa etmek için tüm enerjimizle çalıştığımız gibi daha güvenli yarınlar için de çalışmaya ve güçlenmeye devam ediyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alanında rakipsiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN