Çocuklara özel 'Sır'

Antalya Şehir Tiyatrosu, 'Tarla Kuşuydu Juliet'in ardından 'Sır-Kapadokya' adlı çocuk oyununu sahneleyecek

Giriş Tarihi: 22.1.2016
Çocuklara özel 'Sır'
Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, çocukları düşündüren, neşelendiren, güldüren eseri 'Sır-Kapadokya'yı 24 Ocak Pazar günü saat 13.00 ve 15.00'de iki kez sahneleyecek. 'Sır-Kapadokya'da, Çağatay Çanta, Harun Dağaşan, Başak Özyönüm, Ayşe Sinem Korola, Şebnem Yurttutan rol alıyor. Eserde, 12 yaşındaki George, 1900'lü yılların Londra'sında iki halası Oda ve Adda, hizmetçileri Leila ile birlikte yaşıyor.

GEGORGE VE EJDERHA

Son derece korkak bir çocuk olan George'un geceleri yatağını ıslatmak gibi can sıkıcı bir sorunu vardır. Halaları ise katı ve baskıcıdır. Hayatında yapmak istediği çoğu şeye yasak koyulan George, sürekli hayaller kurarak, 'Kana Susamış Ejderha' adlı bir kitabı okuyarak günlerini geçirir. Kendini kitaptaki kahramanla özdeşleştiren George, bir gün Kapadokya'ya giderek ejderhayı yenmeyi ve prensesi kurtarmayı kafasına koyar.

AZERİ KONUKLAR
Antalya Şehir Tiyatrosu sahnesi 'Sır- Kapadokya'nın ardından Azerbaycan Tiyatrosu'nu konuk edecek. Konuk tiyatro topluluğu 28, 29 ve 30 Ocak'ta Antalyalı tiyatro severlerle buluşacak. AŞT'nin ocak ayı perdesi, 'Küçük Karabalık' adlı çocuk oyunuyla kapanacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuklara özel 'Sır'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN