'Ne varsa Manavgat'ta var'

Giriş Tarihi: 22.1.2016
'Ne varsa Manavgat'ta var'

MATSO, Manavgat Belediyesi işbirliği ve STK'ların katkılarıyla açılacak olan 'Ne Varsa Manavgat'ta Var' etkinliği saat 10.00'da başlıyor

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) ve Manavgat Belediyesi işbirliği ile düzenlenen, turizm dernekleri ile sivil toplum kuruluşlarının katkı sağladığı 'Ne Varsa Manavgat'ta Var' etkinliği Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi'nde bugün saat 10.00'da başlıyor. Bu yıl ikincisi düzenlenecek ve 3 gün boyunca açık kalacak etkinlikte tedarikçi firmalar ile mal alımı yapacak firmalar buluşacak.

ÖNEMLİ BİR BULUŞMA

Geçen yıl ilkini gerçekleştirdikleri etkinliğin ilçe ekonomisine güç katacağını belirten MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, etkinliğin büyük ilgi gördüğünü söyledi. 85 firmanın katılacağı belirten Boztaş, etkinlikte Manavgat'ta toplu alım yapan firmalar, konaklama ve restoran gibi işletmelerle, tedarikçi firmaların buluşacağını hatırlatarak ilçede bulunan tedarikçi firmaların alternatif pazarlar aramasına gerek kalmadığını vurguladı. Boztaş, "Geçtiğimiz yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz ikili iş görüşmelerimiz yoğun ilgi gördü. Etkinliği Manavgat Belediyesi, turizm dernekleri ve sivil toplum kuruluşlarının destekleri ile yapıyoruz. Toplu satın alım yapan firmalara ne varsa Manavgat'ta var. Aradığınız her şeyi Manavgat'ta MATSO üyelerinde bulabilirsiniz diyoruz. Pazar arayışında olan, mal satmak isteyen iş insanlarına da kendinizi geliştirin, firmalarınız kurumsallaştırın, gerekli yeterlilik belgelerinizi oluşturun ve size önünüzde 220 bin yataklı kocaman pazar var diyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Ne varsa Manavgat'ta var'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN