Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çocuklara özel gösterim

Antalya Büyükşehir Belediye Şehir Tiyatrosu, yarıyıl tatilinde öğrenciler için özel gösterim yaptı. Küçük Kara Balık ve Özgürlüğe Kaçış oyunları ücretsiz olarak sahnelendi

Giriş Tarihi: 6.2.2016
Çocuklara özel gösterim
Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun öğrencilere yarıyıl hediyesi olarak düzenlediği ücretsiz çocuk oyunu gösterimlerine ilgi büyük oldu. Gerçekleşen gösterimlerde Antalya Şehir Tiyatrosu'nun en sevilen çocuk ve gençlik oyunlarından ikisi olan 'Küçük Kara Balık' ve 'Özgürlüğe Kaçış' sahnelendi. Davetiyelerin günler önceden tükendiği gösterimlerde öğrenciler oldukça keyifli anlar yaşadı.

BALIK VE HAMSTER HİKAYESİ
Çocuklar, Samed Behrengi'nin yazdığı, Ali Meriç'in yönettiği 'Küçük Kara Balık'ta kendi dünyasından çıkıp, başka dünyaları tanımak isteyen ve bu uğurda uzun bir yolculuğa çıkan yavru bir balığın hikâyesi izledi. Gençler ise Eşref Karadağ'ın yazdığı ve Özer Tunca'nın yönettiği 'Özgürlüğe Kaçış' oyunuyla sevimli bir hamster ailesinin kafesten kurtulma mücadelesine tanık oldu.

DEVAM EDECEK
Öğrencilerin sanat düzeylerinin yükseltilmesine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen gösterimler sayesinde tiyatro sanatını sevdirip, yaygınlaştırmayı amaçladıklarını söyleyen Antalya Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Mehmet Özgür, ilerleyen günlerde benzer gösterimler yapılacağını belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuklara özel gösterim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN