Konuksever Kepez

Giriş Tarihi: 8.2.2016
Konuksever Kepez

Başkan Tütüncü, kiralık binada hizmet veren 32 yataklı hasta ve hasta yakınları konuk evi için modern bir tesis inşa edecekleri müjdesini verdi

Kepez Belediye Meclisi, ilçe için önemli kararlara imza attı. Başkan Hakan Tütüncü başkanlığında gerçekleşen meclis toplantısında 22 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

GÖRSEL KİRLİLİĞE KARŞI

Kepez Belediyesi, ilçe sınırlarındaki mevcut yapılaşmalarda yol güzergahında ve kaldırımlarda görüntü kirliliğinin önüne geçilebilmesi, kente görsel bir kimlik kazandırılabilmesi ve kışın yağmurdan, yazın ise güneşten korunmak amacıyla gölgelik yapımıyla ilgili standartları belirleyen bir şartname hazırladı.

HAK SAHİPLERİNE TAPU
Meclis, tapu bekleyen vatandaşları da sevindirdi. Meclis, Çamlıbel, Esentepe, Erenköy, Kâzımkarabekir, Çankaya, Gazi, Güneş, Fatih ve Şafak mahallelerinde 60 hak sahibine tapu tahsisi yapılması için encümene yetki verdi. Kepez Belediyesi'nin, 2016 yatırım programında yer alan hasta ve hasta yakınları konuk evinin imar planıyla ilgili altlığı da mecliste görüşüldü. Meclis, tesisin yapılacağı Ahatlı Mahallesi'ndeki parselin belediye sosyal tesis alanına dönüştürülmesine yönelik hazırlanan 1\1000 ölçekli uygulama imar planı revizyonunu oy birliği ile kabul etme kararını aldı.

KALICI HALE GELİYOR

Tütüncü, hayır duası almaya dönük bir iyilik hizmetleri olan hasta ve hasta yakınları konukevinin, Kültür Mahallesi'nde kiralık bir binada 6 yıldır hizmet verdiğini anımsattı. Tütüncü, tedavi olabilmek için Antalya kent merkezine gelen ve kalacak yeri olmayan hasta ve refakatçilerini konukevinde ücretsiz olarak misafir ettiklerinin altını çizdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Konuksever Kepez
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN