Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kariyer Günleri daveti

Rixos Kariyer Günleri etkinliği turizm sektöründe kariyer yapmak isteyen adayları Rixos'la buluşturacak. Kariyer Günleri, 22 ve 23 Şubat tarihlerinde

Giriş Tarihi: 19.2.2016
Kariyer Günleri daveti
Dünyada 12 ülkede 27 farklı oteli ile hizmet veren en büyük Türk otel zinciri Rixos, Antalya ve Ege bölgelerinde bulunan otelleri için yeni iş imkanı sunmak üzere önemli bir etkinliğe imza atıyor. 22-23 Şubat tarihlerinde Rixos Downtown Antalya'da gerçekleştirilecek Rixos İstihdam Günleri etkinliğinin iki gün sürmesi planlanıyor.

MÜLAKAT VE EĞİTİM VAR

En az lise diploması sahibi olması şartı aranan tüm adaylar, iş başvuru formu doldurduktan sonra niteliğine uygun ve çalışmak istediği yere göre ilgili otelin departman yöneticisi ve İnsan Kaynakları Müdürü tarafından mülakata alınacak. İşe alınan adaylar, Rixos Hotels çalışanı olmak için öncelikle İŞKUR ile yapılan 3 aylık işbaşı eğitimi projesi dahilinde eğitilip işbaşı yapmaya hazır hale getirilecek. Rixos Hotels Türkiye Bölge Direktörü Uğur İncesu, "27 tesisimizde halen yaklaşık on bin kişi çalışıyor. Uluslararası pazarda iddialı, köklü rakiplerle mücadelesini sürdüren Rixos Hotels, kariyer günleri etkinliğinde en iyi isimlerle buluşup, turizm profesyonellerini bünyesine katarak bayrağı en yukarıya taşımaya devam edecektir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kariyer Günleri daveti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN