Çok güzel olmuş

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 2 Şubat'ta AÜ Hastanesi'nde çift kol nakli gerçekleştirilen Mustafa Sağır'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu

Giriş Tarihi: 20.2.2016
Çok güzel olmuş
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde 2 Şubat 2016'da çift kol nakli yapılan 32 yaşındaki Mustafa Sağır'ı ziyaret etti. Bakan Müezzinoğlu, özel bir odada tedavisi devam eden çift kol nakilli Mustafa Sağır'a geçmiş olsun dileklerini ileterek, "Seni iyi gördüm. Umarım sağlığın daha iyi olur" dedi. Mustafa Sağır ise kollarını nasıl kaybettiğini ve bir isteği olup olmadığını soran Bakan'a, "Ömer Hocam sağ olsun her şeyimle ilgileniyor. Allah ondan razı olsun. Kollarımı tarlada bulduğum gübre karışımının patlaması sonucu kaybettim" diye konuştu.

ÖNEMLİ MERKEZ OLACAK

Bakan Müezzinoğlu, Antalya'ya 81 ilin sağlık yöneticileriyle yılın değerlendirmesini yapmak üzere geldiklerini belirterek "Gelir gelmez Akdeniz Üniversitesi'nin Organ Nakli Merkezi ve hastaları ziyaret ettik. Rektörümüzü ve Ömer Özkan hocamızı yakaladıkları başarılar dolayısıyla tebrik ediyorum. Ülkemizin sağlık vizyonu adına çok önemli katkı sağladıkları için şükranlarımı sunuyorum. Burası dünyanın önemli organ nakli merkezi olacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çok güzel olmuş
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN