Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Berlin Fuarı'nda Antalya tanıtımı

Antalya, dünyanın en büyük turizm fuarlarından Uluslararası Turizm Borsası Berlin'de (ITB Berlin) tüm turizm bölgelerinin tanıtımını yapmayı hedefliyor

Giriş Tarihi: 26.2.2016
Berlin Fuarı'nda Antalya tanıtımı
ITB Berlin Fuarı, 9 Mart Çarşamba günü başlıyor. 13 Mart Pazar günü sona erecek fuara, Burma'dan ABD'ye 86 ülkeden tur operatörleri, oteller, uçak şirketleri, online rezervasyon yapan internet siteleri başta olmak üzere turizm örgütleri, bakanlıklar, yerel yönetimler katılacak. Fuarda Türkiye 3 bin 79 metrekarelik stantta, fuarın ilk üç günü turizm profesyonellerine, son iki günü tatilcilere turizm değerlerini, konaklama tesislerini tanıtacak. İlk 3 günü yalnızca turizm profesyonellerine, son iki günü de tatilcilere açık olan fuarı, 115 bini turizm profesyoneli olmak üzere yaklaşık 170 bin kişinin gezmesi bekleniyor.

Antalya FUARA AKACAK

Rusya'nın ardından en önemli turizm pazarı Almanya'da gerçekleşecek fuarda Antalya, Alanya'dan Kaş'a, hatta Toros dağları eteklerindeki İbradı'ya kadar tüm turizm bölgelerini Avrupa pazarına taşıyacak. Bunun için oteller, seyahat acentaları, tur operatörlerinin yanı sıra, sektörün sivil toplum örgütleri de Berlin Fuarı'na katılacak. Kent sadece turizm sektörüyle değil, protokolün en üst düzey isimleriyle ITB Berlin Fuarı'nda olacak. Antalya Valisi Muammer Türker başkanlığında Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in de yer aldığı kalabalık heyet, 9 Mart günü fuar için Berlin'de olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Berlin Fuarı'nda Antalya tanıtımı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN