Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çağdaş Manavgat için

Manavgat Belediyesi'nin düzenlediği Muhtarlar Çalıştayı, Sandıklı'da gerçekleştirildi. Başkan Sözen çağdaş bir kent için çalıştıklarını kaydetti

Giriş Tarihi: 29.2.2016
Çağdaş Manavgat için
Manavgat Belediyesi'nin düzenlediği 2016 Muhtarlar Çalıştayı, Afyonkarahisar Sandıklı Termal Park Otel'de, muhtarların yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Muhtarlar Çalıştayı'na Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat bölgesinde görev yapan 80 mahalle muhtarı ve belediye birim müdürleri katıldı.

ÇALIŞMA AZMİ BİTMEZ
Belediye hizmet ve projelerinin tanıtıldığı 8 dakikalık tanıtım film gösteriminden sonra konuşan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen maddi zorluklar içerisinde hizmet vermeye çalıştıklarını ancak hiçbir zaman yılmadıklarını söyledi. Sözen, "Manavgat Belediyesi'nin aylık iller bankası geliri 3,5 milyon lira. Personel giderimiz 4 milyon lira. Beldelerden gelen borçlar ise 14,5 - 15 milyon lira. Tüm bu sıkıntılara rağmen ne benim ne de arkadaşlarımın şevki kırılmıyor. Hizmete devam edeceğiz. Hiç bir kişi ve kurum sizlerle iletişimimizin ve hizmetimizin önüne geçemeyecek. Hiçbir şey bizim bu hırsımızı çalışma azmimi yenemez" diye konuştu.

ÇAĞDAŞ BİR KENT HEDEFİ
Başkan Sözen, Manavgat Belediyesi olarak kurumsallaşma çalışmalarını gerçekleştirdiklerini ve bunun getirisi olarak da hizmet amacıyla sürekli çalıştıklarını söyledi. Sözen, çağdaş bir kent için hayata geçireceği projelerini teker teker sunumla muhtarlara anlattı. Başkan Sözen, uygulamaya konulacak projelerden bahsederken, mahalleye dönüşen köylerde çok amaçlı kapalı alan, mahalle giriş kapıları, köy konakları, muhtarlık binaları gibi hayata geçirecekleri projelerini de anlattı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çağdaş Manavgat için
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN