Tribünde barış var

'Uçakla deplasman' kavgasına son noktayı Başkan Gencer koydu. Antalyaspor'u tribünde destekleyen iki grubun lideri tokalaşıp tartışmayı sonlandırdı

Giriş Tarihi: 4.3.2016
Tribünde barış var
Antalyaspor'un Sivas deplasmanı dönüşü, tribün gruplarından 1966'nın üyelerinin bir kısmı özel uçağa alınırken, diğer tribün grubu 07 Gençlik'e bu uygulamanın yapılmaması üzerine iki grup üyeleri arasında sosyal medyada sert tartışmalar yaşanmıştı. Bu gelişme üzerine Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, 07 Gençlik Antalyaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Gürhan Güneyli ve Grup 1966 Antalyaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Yılmaz Yıldız ile görüştü.

SEVDAMIZ ARMAYA

Başkan Gencer "Kulüpler taraftarlarıyla, şehrin koyduğu katkılarla büyür. İki grup büyürken hiç kimseyi kırmaması gerekiyor. Tribün liderleri bu konuda çok hassaslar, alttaki üyelerinin de hassas olması lazım. Sevdamız kırmızıbeyaz renklere ve armaya. Tribünde her türlü tatlı rekabet olur. Taraftarlarımız bütünleşirse, şehrimiz bütünleşirse daha büyük hedeflere ulaşabiliriz" dedi.

SAĞDUYULU OLUNMALI

Grup 1966 Taraftarlar Derneği Başkanı Yılmaz Yıldız ise sosyal medyada yaşı küçük bazı kişilerin yaptığı hata ve yazışmalardan kaynaklanan problemler olduğunu ifade etti. Kendi derneğimdeki arkadaşlara sosyal medyadaki paylaşımlarına dikkat etmeleri gerektiğini tekrar hatırlatıyorum" dedi. 07 Gençlik Antalyaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Gürhan Güneyli de "Biraz daha sağduyulu olmamız lazım. İki grubun da tek hedefi Antalyaspor arması. Futbola olan ilginin artmasıyla zaman zaman bu tür sorunların yaşanabilir" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tribünde barış var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN