Tüfekçi: PKK ile PDY aynı

Giriş Tarihi: 7.3.2016
Tüfekçi: PKK ile PDY aynı

Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Tüfekçi, "Benim evladımı şehit edenle, sınav sorularını çalıp geleceğini karartanlar benim gözümde aynıdır" dedi

Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Harun Tüfekçi, Antalya Konyalılar Derneği'nde düzenlenen etkinliğe katıldı. Konyalı olan Tüfekçi, hemşerilerine Alacabel Tüneli'nin ihale edildiği ve yakın zamanda yapımına başlanacağı müjdesini verdi. Tüfekçi, açılacak birkaç tünelle Konya'nın artık Antalya'ya daha yakın hale geleceğine dikkati çekti.

PKK İLE PARALEL AYNI

Hemşerilerine beraberliklerini kaybetmemeleri tavsiyesinde bulunan Tüfekçi, Türkiye'nin özellikle son günlerde birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyaç duyduğunu belirtti. Türkiye'nin üzerinde büyük oyunlar oynandığını vurgulayan Tüfekçi, Paralel Yapı'yla mücadeleye bütün siyasi partiler dolaylı da olsa destek veriyor. HDP dışındaki meclisteki tüm siyasi partiler terör örgütü ve paralel yapıyla mücadele konusunda hemfikir. Vatandaş da verilen bu mücadeleye destek oluyor. Benim evladımı şehit edenle, sınav sorularını çalarak geleceğini karartanlar benim gözümde aynıdır" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tüfekçi: PKK ile PDY aynı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN