Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Doğum yaptığı sırada kanserden kurtuldu

Giriş Tarihi: 9.3.2016
Doğum yaptığı sırada kanserden kurtuldu

Antalya Medical Park Hastanesi'nde bir hastaya 8 saatlik operasyon yapıldı. Aynı ameliyatta hem kanserli hücre alındı, hem de doğum yaptırıldı

Antalya'da yaşayan 26 yaşındaki Sevgi Kırmızı, hamileliğinin 8'inci ayında ağız kanseri olduğunu öğrendi. Medical Park Antalya Hastane Kompleksi'nde dört hekimin girdiği ameliyatla aynı seansta hem doğum yapan hem de kötü huylu lezyonlardan kurtulan Sevgi Kırmızı, operasyonun ardından hayata tutundu.

4 HEKİM AYNI ANDA

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Kadın-Doğum Uzmanı Op. Dr. Burcu Aykan'ın doğumu gerçekleştirdiği operasyonda Kulak, Burun Boğaz Bölümü'nden Prof. Dr. Harun Doğru ile Op. Dr. Osman Fatih Boztepe tümörleri temizledi; Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümü'nden Prof. Dr. Koray Coşkunfırat da aynı seansta ağız altında oluşan boşluğu kapatmak için cerrahi müdahalede bulundu.

BEBEĞİ ANNEYE GÜÇ VERDİ

Anne Sevgi Kırmızı, geçirdiği ameliyattan çok bebeğine zarar gelmesinden korktuğunu söyledi. Bebeğinin varlığının kendisine güç verdiğini belirten Kırmızı, "Çok şükür şimdi her şeyi atlattım ve normal hayatıma döndüm. Moral ve desteğim iyi olduğu için çabuk yendim bu hastalığı. Hasta olanlar mücadeleci olursa çabucak kurtulabilir. Başıma gelecekleri biliyordum ve kendimi en zoruna hazırlamıştım" ifadelerini kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Doğum yaptığı sırada kanserden kurtuldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN