Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Balosuz Tıp Bayramı

Giriş Tarihi: 14.3.2016

Tıp Bayramı kapsamında her yıl düzenlenen Tıp Balosu bu yıl iptal edildi. Antalya Tabip Odası gerekçe olarak 'ülkenin içinde bulunduğu durum'u gösterdi. Diğer etkinliklerde ise iptal yok

Antalya Tabip Odası, her yıl 14 Mart Tıp Bayramı kapsamında düzenlediği Geleneksel Tıp Balosu'nu bu yıl düzenlememe kararı aldı. Gerekçe olarak ise 'ülkenin içinde bulunduğu durum' gösterildi. Tıp Bayramı kapsamında gerçekleşecek olan Türk Halk Müziği konseri, müzik dinletisi ve tenis turnuvası gibi etkinliklerde ise iptal yok.

KONSER VAR BALO YOK

Nashira Park'ta Tıp Bayramı çerçevesinde gerçekleşen geleneksel tenis turnuvası 26 Şubat-11 Mart tarihleri arasında tamamlanırken, Antalya Tabip Odası Türk Halk Müziği Korosu'nun Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu'nda vereceği konser dün akşam gerçekleşti. Tıp Bayramı çerçevesinde 6 Mart tarihinde başlayan etkinlikler kapsamında üyelerle kahvaltı buluşmaları, tiyatro gösterisi, resim ve fotoğraf sergisi, koşu ve yürüyüş etkinliği ile plaket töreni düzenlendi.

ÇELENK İLE DEVAM EDECEK
14 Mart Tıp Bayramı kapsamında etkinlikler bugün Antalya Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı'na çelenk sunma töreni ile devam edecek. Etkinlikler Türk Tabipler Birliği Merkez Konseyi Başkanı Bayazıt İlhan'ın katılımcı olacağı ve Muratpaşa Belediyesi Değirmenönü Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek olan Türkiye'nin Sağlık Ortamı konulu söyleşi ile sona erecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Balosuz Tıp Bayramı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN